Z důvodu mimořádného opatření bylo od 18. 9. nařízeno žákům druhého stupně a žákům ve školní družině nosit roušku. Děkuji všem žákům, že byli připraveni toto nařízení dodržet.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Informuje o vydání Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k nošení ochranných prostředků dýchacích cest, s výjimkami, s účinností od 18. 9. 2020 od 00:00 hodin do odvolání.

Pro 1. stupeň základních škol se režim nemění. V rámci výuky v učebnách se ochrana dýchacích cest nevyžaduje. Ochrana dýchacích cest není vyžadována ani během přestávek při pobytu žáků v učebně. Žáci i všichni pracovníci školy musí nosit ochranu dýchacích cest ve společných prostorách školy (např. chodby a záchody).

Pro 2. stupeň základních škol a školní družiny se mimořádným opatřením zavádí povinnost nošení ochrany dýchacích cest pro všechny žáky a pracovníky školy nebo školského zařízení ve všech vnitřních prostorech školy nebo školského zařízení, tedy včetně učeben.

Floristická soutěž

2021_89_floristikaDne 9. září 2020 se žákyně naší školy zúčastnily floristické soutěže v Častolovicích. Úkolem bylo naaranžovat vypichovanou misku, která se týkala podzimního období. I když všechna aranžmá byla velmi povedená, nakonec krásné 2. místo obsadila Charlotta Učíková z 8. ročníku. Všem dalším účastnicím této soutěže děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Lucie Adámková

Aktualizováno: 12.9.2020 — 9:22