Fotogalerie  --  školní rok 2015/16

       
Slavnostní zakončení školního roku Konec školního roku (2.A)    
Slavnostní zakončení
30. 6. 2016
Konec roku (2.A)
30. 6. 2016
   
       
Hudečkovy Častolovice (9.AB) Hudečkovy Častolovice (6.AB) Hudečkovy Častolovice (3.A) Konec roku (1.A)
Hudečkovy Čast. (9.AB)
29. 6. 2016
Hudečkovy Čast. (6.AB)
29. 6. 2016
Hudečkovy Čast. (3.A)
29. 6. 2016
Konec roku (1.A)
29. 6. 2016
       
Slavnostní vyřazení (9.A a 9.B) Noc ve škole (3.A) Pasování na čtenáře (1.A) Ochutnávka ovoce (4.A)
Slavnostní vyřazení (9.AB)
28. 6. 2016
Noc ve škole (3.A)
23. 6. 2016
Pasování (1.A)
23. 6. 2016
Ochutnávka ovoce (4.A)
23. 6. 2016
       
Noc ve škole (5.A) Olympijský den Olympijský běh (9.AB) Sportovní den 1. stupeň
 Noc ve škole (5.A)
22. 6. 2016
Olympijský den
22. 6. 2016
Olympijský běh (9.AB)
22. 6. 2016
Sportovní den (1.st.)
22. 6. 2016
       
Olympijský běh (3.A) Olympijský běh (1.A) Bowling (9.AB) Návštěva výstavy (šd)
Olympijský běh (3.A)
22. 6. 2016
Olympijský běh (1.A)
22. 6. 2016
Bowling (9.AB)
21. 6. 2016
Návštěva výstavy (šd)
20. 6. 2016
       
Praktikantka v družině (šd) Krokodýl (šd) A zase tvoříme z ruliček (šd) Malování placek (šd)
Praktikantka v ŠD
20. 6. 2016
Krokodýl (šd)
20. 6. 2016
Tvoříme z ruliček (šd)
20. 6. 2016
Malování placek (šd)
20. 6. 2016
       
Hrad z ruliček (šd) Tvoření jara (šd) Malujeme na chodník (3.A) Drátkujeme (6.AB)
Hrad z ruliček (šd)
20. 6. 2016
Tvoření jara (šd)
20. 6. 2016
Kreslíme křídou (3.A)
16. 6. 2016
Drátkujeme (6.AB)
16. 6. 2016
       
Poznávačka Indiánské totemy (4.A) Výlet (5.A) Výlet (4.A)
Poznávačka
8. 6. 2016
Indiánské totemy (4.A)
8. 6. 2016
Výlet do Prahy (5.A)
6. 6. 2016
Výlet do Prahy (4.A)
6. 6. 2016
       
Výlet (3.A) Výlet (3.A) Školní ýlet (1.A a 2.A) Výlet (7.A)
Výlet do Prahy (3.B)
6. 6. 2016
Výlet do Prahy (3.A)
6. 6. 2016
Výlet (1.A a 2.A)
6. 6. 2016
Výlet (7.A)
3. 6. 2016
       
Výlet (6.B) Atletický čtyčboj 2016 Výlet (9.AB) Kroužek vaření 2016
Výlet (6.B)
3. 6. 2016
Atletický čtyřboj
3. 6. 2016
Výlet do Prahy (9.AB)
2. 6. 2016
Kroužek vaření
1. 6. 2016
       
Odlétáme na prázdniny (4.A) Pohádková cesta 2016 Pracujeme s drátem (7.A) Družinový výlet (ŠD)
Odlétáme na prázdniny (4.A)
1. 6. 2016
Pohádková cesta
28. 5. 2016
Pracujeme s drátem (7.A)
27. 5. 2016
Družinový výlet (ŠD)
26. 5. 2016
       
Soutěž Mladý zahrádkář Kniha do vlaku (ŠD) Regionální kolo HMZ Ústí nad Orlicí Pč a Vv ve 4. třídě (4.A)
Mladý zahrádkář
25. 5. 2016
Kniha do vlaku (ŠD)
25. 5. 2016
Krajské kolo HMZ
25. 5. 2016
Pč a Vv ve 4.třídě (4.A)
24. 5. 2016
       
Brousítko na tužky (6.AB) Pravěk (8.A, 9.AB) Pravěk (7.A) Pravěk (6.AB)
Brousítko na tužky (6.AB)
24. 5. 2016
Pravěk (8.A, 9.AB)
19. 5. 2016
Pravěk (7.A)
19. 5. 2016
Pravěk (6.AB)
19. 5. 2016
       
Pravěk (5.A) Pravěk (4.A) Pravěk (3.B) Pravěk (3.A)
Pravěk (5.A)
19. 5. 2016
Pravěk (4.A)
19. 5. 2016
Pravěk (3.B)
19. 5. 2016
Pravěk (3.A)
19. 5. 2016
       
Pravěk (2.A) Pravěk (1.A) Karel IV. (3.A) Dopravní soutěž RK
Pravěk (2.A)
19. 5. 2016
Pravěk (1.A)
19. 5. 2016
Karel IV. (3.A)
16. 5. 2016
Dopravní soutěž RK
12. 5. 2016
       
Pravěk (3.B) Projekt Karel IV. Projekt Karel IV. (9.AB) Projekt Karel IV. (7.A)
Projekt Karel IV. (3.B)
19. 5. 2016
Projekt Karel IV.
11. 5. 2016
Projekt Karel IV. (9.AB)
11. 5. 2016
Projekt Karel IV. (7.A)
11. 5. 2016
       
Projekt Karel IV. (6.B) Projekt Karel IV. (6.A) Projekt Karel IV. (5.A) McDonald's cup
Projekt Karel IV. (6.B)
11. 5. 2016
Projekt Karel IV. (6.A)
11. 5. 2016
Projekt Karel IV. (5.A)
11. 5. 2016
McDonald's cup (4.-5.)
10. 5. 2016
       
Projekt – „Poznej svůj region“ Zdravá svačinka (3.A) McDonald's cup Stajánek - výrobek z plastu (7.A)
Poznej svůj region
5. 5. 2016
Zdravá svačinka (3.A)
5. 5. 2016
McDonald's cup (1.-3.)
3. 5. 2016
Stojánek
29. 4. 2016
       
Naše práce (4.A) Čarodějnický den (3.A) Atletický čtyřboj Slavíček 2016
Naše práce (4.A)
29. 4. 2016
Čarodějnický den (3.A)
29. 4. 2016
Atletický čtyřboj
28. 4. 2016
Slavíček 2016
27. 4. 2016
       
Soutěž HMZ RK Dopravní soutěž v Týništi nad Orlicí Pečujeme o květiny (3.A) ISOVER - výtvarná soutěž (3.A)
Soutěž HMZ RK
22. 4. 2016
Dopravka v Týništi
20. 4. 2016
Pečujeme o květiny (3.A)
20. 4. 2016
ISOVER - soutěž (3.A)
14. 4. 2016
       
Truhlíky za okny (4.A) Soutěž ORSIL (4.A) Kuchyňská špachtle (7.A) Vybíjená (6.AB)
Truhlíky za okny (4.A)
13. 4. 2016
Soutěž ORSIL (4.A)
11. 4. 2016
Kuchyňská špachtle (7.A)
8. 4. 2016
Vybíjená (6.AB)
8. 4. 2016
       
Jmenovka (6.AB) Florbal (1. stupeň) Rákosníček a hvězdy (1.A, 2.A) Klučičí koleda (3.A)
Jmenovka (6.AB)
5. 4. 2016
Florbal (1. stupeň)
31. 3. 2016
Rákosníček (1.A, 2.A)
31. 3. 2016
Klučičí koleda (3.A)
29. 3. 2016
       
Okresní kolo fyzikální olympiády Velikonoční tvoření (3.A) Častolovický slavíček Pythagoriáda
Fyzikální olympiáda
23. 3. 2016
Velikonoční tvoření (3.A)
23. 3. 2016
Častolovický slavíček
21. 3. 2016
Pythagoriáda
21. 3. 2016
       
Matematická soutěž Klokánek Velikonoční výstava (5.A) Velikonoční výstava (4.A) Velikonoční výstava (3.B)
Klokánek
18. 3. 2016
Velikonoční výstava (5.A)
18. 3. 2016
Velikonoční výstava (4.A)
18. 3. 2016
Velikonoční výstava (3.B)
18. 3. 2016
       
Velikonoční výstava (3.A) Floristika 2016 Ovečky a bledule (4.A) Holčičí koleda (3.A)
Velikonoční výstava (3.A)
18. 3. 2016
Floristika
17. 3. 2016
Ovečky a bledule (4.A)
16. 3. 2016
Holčičí koleda (3.A)
14. 3. 2016
       
Modernizace školní dílny Jaro a velikonoční kohoutci (4.A) Tulipán (3.A) Jaro (4.A)
Modernizace školní dílny
10. 3. 2016
Jaro a velikonoční kohoutci (4.A)
9. 3. 2016
Tulipán (3.A)
9. 3. 2016
Jaro (4.A)
7. 3. 2016
       
Používám mozek (2. stupeň) Používám mozek (1. stupeň) Lego Technic (5.A) Naše koníčky (4.A)
Používám mozek (2. st.)
4. 3. 2016
Používám mozek (1. st.)
4. 3. 2016
Lego Technic (5.A)
1. 3. 2016
Naše koníčky (4.A)
29. 2. 2016
       
Pč a Vv ve 4. třídě Okresní  kolo olympiády v cizím jazyce - angličtině Zeměpisná olympiáda - okresní kolo Scénické čtení (2. st.)
Práce z Pč a Vv (4.A)
26. 2. 2016
Olympiáda v Aj
25. 2. 2016
Zeměpisná olympiáda
23. 2. 2016
Scénické čtení (2. st.)
22. 2. 2016
       
Scénické čtení (1. stupeň) Přehazovaná (7.-8.) Den s Geomagem (ŠD) Vesmír (3.A)
Scénické čtení (1. st.)
22. 2. 2016
Přehazovaná (7.-8.)
19. 2. 2016
Den s Geomagem (ŠD)
11. 2. 2016
Vesmír (3.A)
11. 2. 2016
       
Sněhuláci (3.A) Vyšívané rukavice (3.A) Zima a papíroví maňásci (4.A) Ples - Motýlci
Sněhuláci (3.A)
10. 2. 2016
Vyšívané rukavice (3.A)
9. 2. 2016
Papíroví maňásci (4.A)
8. 2. 2016
Ples - Motýlci
5. 2. 2016
       
Zápis prvňáčků Planety (3.A) Lyžařský kurz 2016 Otvírač (7.A, chlapci)
Zápis prvňáčků
4. 2. 2016
Planety (3.A)
1. 2. 2016
Lyžařský kurz
1. - 5. 2. 2016
Otvírač (7.A)
1. 2. 2016
       
Brousítko (6.AB, chlapci) Olympiáda Z Olympiáda Aj Společenský den (9.AB)
Brousítko (6.AB)
1. 2. 2016
Olympiáda Z
27. 1. 2016
Olympiáda Aj
27. 1. 2016
Společenský den (9.AB)
27. 1. 2016
       
Společenský den (8.A) Společenský den (7.A) Společenský den (6.B) Společenský den (6.A)
Společenský den (8.A)
27. 1. 2016
Společenský den (7.A)
27. 1. 2016
Společenský den (6.B)
27. 1. 2016
Společenský den (6.A)
27. 1. 2016
       
Společenský den (5.A) Společenský den (4.A) Společenský den (3.B) Společenský den (3.A)
Společenský den (5.A)
27. 1. 2016
Společenský den (4.A)
27. 1. 2016
Společenský den (3.B)
27. 1. 2016
Společenský den (3.A)
27. 1. 2016
       
Společenský den (2.A) Společenský den (1.A) Hurá do školních lavic Bezpečný internet
Společenský den (2.A)
27. 1. 2016
Společenský den (1.A)
27. 1. 2016
Hurá do školních lavic
20. 1. 2016
Bezpečný internet
20. 1. 2016
       
Sněhuláci (4.A) Tři králové (3.A) Tři králové Plátovaná podložka (7.A)
Sněhuláci (4.A)
13. 1. 2016
Tři králové (3.A)
7. 1. 2016
Tři králové (4.A)
6. 1. 2016
Plátovaná podložka (7.A)
4. 1. 2016
       
Jmenovka (6.AB) Vánoční diskotéka Vánoce (7.A) Vánoční besídka a diskotéka (5.A)
Jmenovka (6.AB)
4. 1. 2016
Vánoční diskotéka
22. 12. 2015
Vánoce (7.A)
22. 12. 2015
Vánoční besídka (5.A)
22. 12. 2015
       
Nadílka ve 4.třídě (4.A) Vánoční besídka (3.B) Vánoční besídka a diskotéka (3.A) Předvánoční čas (1.A)
Vánoční nadílka (4.A)
22. 12. 2015
Vánoční besídka (3.B)
22. 12. 2015
Vánoční besídka (3.A)
22. 12. 2015
Předvánoční čas (1.A)
22. 12. 2015
       
Bruslení a betlémy (1.stupeň) Vánoční dílničky (5.A) Vánoční dílničky (4.A) Vánoční dílničky (3.A)
Bruslení a betlémy (1.st)
21. 12. 2015
Vánoční dílničky (5.A)
18. 12. 2015
Vánoční dílničky (4.A)
18. 12. 2015
Vánoční dílničky (3.A)
18. 12. 2015
       
Vánoční dílničky (1.A) Naše vánoční tvoření z přírodnin (4.A) Naše záliby (3.A) Sněhuláci (ŠD)
Vánoční dílničky (1.A)
18. 12. 2015
Vánoční tvoření (4.A)
16. 12. 2015
Naše záliby (3.A)
16. 12. 2015
Sněhuláci (ŠD)
15. 12. 2015
       
Návštěva knihovny (ŠD) Mimoni ve školní družině (ŠD) Podzimní věnce (ŠD) Vyrábíme z ruliček (ŠD)
Návštěva knihovny (ŠD)
15. 12. 2015
Mimoni ve školní družině
15. 12. 2015
Podzimní věnce (ŠD)
15. 12. 2015
Vyrábíme z ruliček (ŠD)
15. 12. 2015
       
Skládání z papíru (ŠD) Strašidelná družina (ŠD) Razidla a šablony (7.A) Adventní dekorace (3.A)
Skládání z papíru (ŠD)
15. 12. 2015
Strašidelná družina (ŠD)
15. 12. 2015
Razidla a šablony (7.A)
14. 12. 2015
Adventní dekorace (3.A)
10. 12. 2015
       
Zima za oknem (4.A) Naši sněhuláci (4.A) Vypouštění balónků Peklo a nebe ve škole
Zima za oknem (4.A)
9. 12. 2015
Naši sněhuláci (4.A)
8. 12. 2015
Vypouštění balónků
4. 12. 2015
Peklo a nebe
4. 12. 2015
       
Mikulášská nadílka (5.A) Čertovský den (3.A) Úřad práce (9.AB) Práce žáků (5.A)
Mikulášská nadílka (5.A)
4. 12. 2015
Čertovský den (3.A)
4. 12. 2015
Úřad práce (9.AB)
3. 12. 2015
Práce žáků (5.A)
3. 12. 2015
       
Čerti (4.A) Čerti (3.A) Vyhodnocení za listopad (3.A) Beseda s panem Václavíkem o historii Častolovic (3.AB)
Čerti (4.A)
3. 12. 2015
Čerti (3.A)
3. 12. 2015
Vyhodnocení (3.A)
3. 12. 2015
Beseda o historii (3.AB)
2. 12. 2015
       
Žákům devátých ročníků se představila střední škola (9.AB) Druhé místo v přírodovědné soutěži Šikovné ruce (3.A) Londýn
Představení SŠ
1. 12. 2015
Ocenění
30. 11. 2015
Šikovné ruce (3.A)
30. 11. 2015
Londýn
22. - 28. 11. 2015
       
Bramboračka s rohlíky (6.AB) Podzimní břízky Exkurze OA Kostelec n. Orl. (9.AB) Prezentace středních škol
Bramboračka (6.AB)
24. 11. 2015
Podzimní břízky (3.A)
23. 11. 2015
Exkurze OA Kostelec
20. 11. 2015
Prezentace stř. škol
19. 11. 2015
       
Podzimní Vv (4.A) Strašidelná cesta Den sv. Martina (1.A) Martinské rohlíčky (3.A)
Podzimní Vv (4.A)
18. 11. 2015
Strašidelná cesta
13. 11. 2015
Den sv. Martina (1.A)
11. 11. 2015
Martinské rohlíčky (3.A)
11. 11. 2015
       
Pizza šneci (6.AB) Mřížkový koláč (7.A) Exkurze v Orsilu (9.AB) Sovičky (3.A)
Pizza šneci (6.AB)
10. 11. 2015
Mřížkový koláč (7.A)
6. 11. 2015
Exkurze v Orsilu (9.AB)
5. 11. 2015
Sovičky (3.A)
5. 11. 2015
       
Fíkovo vyhodnocení (3.A) Florbal (8. - 9.) Dýňové lucerničky (3.A) Čokoládové muffiny (6.AB)
Fíkovo vyhodnocení (3.A)
3. 11. 2015
Florbal (8.-9.)
27. 10. 2015
Dýňové lucerničky (3.A)
27. 10. 2015
Muffiny (6.AB)
27. 10. 2015
       
Francouzské brambory (7.A) Návštěva divadelního představení Vv a Pč ve 4.ročníku (4.A) Poznáváme Častolovice
Fran. brambory (7.A)
23. 10. 2015
Divadelní představení
23. 10. 2015
Vv a Pč ve 4.ročníku (4.A)
22. 10. 2015
Poznáváme městys (3.B)
21. 10. 2015
       
Naučná stezka (3.A) Vv a Pč ve 4.ročníku (4.A) Přírodovědný klokan Ježek ze šišek (3.A)
Naučná stezka (3.A)
21. 10. 2015
Vv a Pč ve 4.ročníku (4.A)
16. 10. 2015
Přírodovědný klokan
14. 10. 2015
Ježek ze šišek (3.A)
14. 10. 2015
       
Pizza (6.AB - děvčata) Čínské kuřecí placičky (7.A, děvčata) Naše obec (3.A) Dopravní soutěž mladých cyklistů 5. tříd
Pizza (6.AB)
13. 10. 2015
Kuřecí placičky (7.A)
9. 10. 2015
Naše obec (3.A)
9. 10. 2015
Dopravní soutěž 5. tříd
8. 10. 2015
       
Zahrádkářská výstava (1.A) Minifotbal (8.-9.) Ovocné knedlíky (6.AB - děvčata) Večerníček (3.A)
Zahrádkářská výstava (1.A)
2. 10. 2015
Minifotbal (8.-9.)
1. 10. 2015
Ovocné knedlíky (6.AB)
29. 9. 2015
Večerníček (3.A)
29. 9. 2015
       
Ovocné knedlíky (7.A - děvčata) Eurocentrum (8.A, 9.AB) Exkurze (7.A) Zámecké imaginárium (3.A)
Ovocné knedlíky (7.A)
25. 9. 2015
Eurocentrum (8.A, 9.AB)
22. 9. 2015
Exkurze (7.A)
22. 9. 2015
Zám. imaginárium (3.A)
22. 9. 2015
       
Sladké počítání (3.A) Adaptační kurz (6.B) Palačinky (6.AB - děvčata) Adaptační kurz (6.A)
Sladké počítání (3.A)
16. 9. 2015
Adaptační kurz (6.B)
16. 9. 2015
Palačinky (6.AB)
15. 9. 2015
Adaptační kurz (6.A)
16. 9. 2015
       
Sportovní den (6.A, 6.B, 7.A, 8.A,94.A, 9.B) Sportovní den (2.A, 3.A, 3.B, 4.A, 5.A) Sportovní den (1.A) První den ve škole (1.A)
Sportovní den (2. stupeň)
4. 9. 2015
Sportovní den (1. stupeň)
4. 9. 2015
Sportovní den (1.A)
4. 9. 2015
První školní den (1.A)
1. 9. 2015
       

Fotogalerie  --  školní rok 2014/15

       
Slavnostní zakončení Vysvědčení (6.A)    
Slavnostní zakončení
26. 6. 2015
Vysvědčení (6.A)
26. 6. 2015
   
       
Vysvědčení (5.A) Vysvědčení (2.B) Vysvědčení (2.A) Loučení s paní učitelkou (1.A)
Vysvědčení (5.A)
26. 6. 2015
Vysvědčení (2.B)
26. 6. 2015
Vysvědčení (2.A)
26. 6. 2015
Loučení (1.A)
26. 6. 2015
       
Vyřazení (9.A) Venkovní aktivity Tvoření ve družině Prohlídka zámku
Vyřazení (9.A)
25. 6. 2015
Venkovní aktivity
2015
Tvoření ve družině
2015
Prohlídka zámku
23. 6. 2015
       
Posila ve školní družině Práce dětí z kroužku výtvarky Tvoření a práce dětí z kroužku keramiky Výlet (2.B)
Posila ve školní družině
2015
Z kroužku výtvarky
2015
Z kroužku keramiky
2015
Výlet (2.B)
23. 6. 2015
       
Výlet (2.A) Výlet (1.A, 3.A) Výlet (6.A, 8.B) Pasování na čtenáře (1.A)
Výlet (2.A)
23. 6. 2015
Výlet (1.A, 3.A)
23. 6. 2015
Výlet (6.A, 8.B)
22. 6. 2015
Pasování na čtenáře (1.A)
22. 6. 2015
       
Výlet (8.A) Zmrzlinový pohár (6.A) Výlet (5.A) Školní výlet (4.A)
Výlet (8.A)
18. 6. 2015
Zmrzlinový pohár (6.A)
18. 6. 2015
Výlet (5.A)
16. 6. 2015
Školní výlet (4.A)
16. 6. 2015
       
Výtvarné práce (7.A - děvčata) Soutěž Mladý zahrádkář 2015 Výlet (9.A) Dopravní soutěž (1.A, 2.A, 3.A)
Výtvarné práce (7.A-d)
16. 6. 2015
Mladý zahrádkář 2015
12. - 14. 6. 2015
Výlet (9.A)
11. 6. 2015
Dopravní soutěž (1. - 3.)
11. 6. 2015
       
Letní koktejl (2.A) Vepřový řízek (7.A) Francouzské brambory (7.A) Výtvarné práce (2.B)
Letní koktejl (2.A)
11. 6. 2015
Vepřový řízek (7.A)
8. 6. 2015
Franc. brambory (7.A)
8. 6. 2015
Výtvarné práce (2.B)
8. 6. 2015
       
Kytice ve váze (2.A) Čínské placičky (6.A) Klicperovo divadlo (7.A, 8.AB) Atletický čtyřboj (3.-5. ročník)
Kytice ve váze (2.A)
8. 6. 2015
Čínské placičky (6.A)
4. 6. 2015
Klicperovo divadlo
4. 6. 2015
Atletický čtyřboj
3. 6. 2015
       
Besídka pro maminky (4.A) Kreslení na chodník (2.A) Pohádková cesta 2015 Regionální kolo HMZ Svitavy
Besídka pro maminky (4.A)
1. 6. 2015
Kreslení na chodník (2.A)
1. 6. 2015
Pohádková cesta
30. 5. 2015
Regionální kolo HMZ
29. 5. 2015
       
Ochrana obyvatelsta (8.A, 8.B, 9.A) Zahrádkářská soutěž Prvouka ve třetí třídě - projekt Živočichové (3.A) Topinky s masovou směsí - Pč (7.A)
Ochrana obyvatelstva
28. 5. 2015
Zahrádkářská soutěž
27. 5. 2015
Projekt Živočichové (3.A)
27. 5. 2015
Topinky se směsí (7.A)
25. 5. 2015
       
Soutěž Hlíded mladých zdravotníků Kroužek keramiky - (Va) Špagety nebo bramboráčky s masovou směsí - Pč (6.A) Brousítko - Pč (6.A)
Hlídky ml. zdravotníků
22. 5. 2015
Kroužek keramiky (Va)
21. 5. 2015
Špagety (6.A)
21. 5. 2015
Brousítko Pč (6.A)
21. 5. 2015
       
Včelí roj - Pč (1.A) Planetárium a hvězdárna (ŠD) Brousítko - Pč (7.A) DSMC Rychnov n. Kn.
Včelí roj (1.A)
21. 5. 2015
Planetárium (ŠD)
20. 5. 2015
Brousítko Pč (7.A)
13. 5. 2015
DSMC Rychnov n. Kn.
12. 5. 2015
       
Pizza šneci - Pč (6.A) Poznej svůj region Přáníčka pro maminky (2.B) McDonald's Cup
Pizza šneci (6.A)
7. 5. 2015
Poznej svůj region
7. 5. 2015
Přáníčka maminkám (2.B)
7. 5. 2015
McDonald's Cup
5. 5. 2015
       
Přes tři hrady, Den matek - Pč (3.A) Výstavy v knihovně Nový nábytek v ŠD Čarodějnice (4.A)
Den matek Pč (3.A)
4. 5. 2015
Výstavy v knihovně
4. 5. 2015
Nový nábytek v ŠD
4. 5. 2015
Čarodějnice (4.A)
30. 4. 2015
       
Čarodějnice (3.A) Čarodějnický den (2.B) Čarodějnický den (2.A) Čarodějnický den (1.A)
Čarodějnice (3.A)
30. 4. 2015
Čarodějnický den (2.B)
30. 4. 2015
Čarodějnický den (2.A)
30. 4. 2015
Čarodějnický den (1.A)
30. 4. 2015
       
Exkurze (8.A) Špíz (7.A) Obří číše (2.A) Čočková polévka - Pč (6.A)
Exkurze (8.A)
29. 4. 2015
Špíz (7.A)
27. 4. 2015
Obří číše (2.A)
24. 4. 2015
Čočková polévka (6.A)
23. 4. 2015
       
Koncert (2.stupeň) Koncert (1.stupeň) Dopravní soutěž Exkurze (6.A)
Koncert (2.stupeň)
23. 4. 2015
Koncert (1.stupeň)
23. 4. 2015
Dopravní soutěž Týniště
22. 4. 2015
Exkurze (6.A)
22. 4. 2015
       
Minifotbal (6.-7.) Den Země (5.A) Den Země (4.A) Výzdoba třídy (5.A)
Minifotbal (6.-7.)
22. 4. 2015
Den Země (5.A)
22. 4. 2015
Den Země (4.A)
22. 4. 2015
Výzdoba třídy (5.A)
22. 4. 2015
       
Den Země (3.A) Vyrábíme květiny (2.B) Den Země (2.A) Den Země (1.A)
Den Země (3.A)
22. 4. 2015
Vyrábíme květiny (2.B)
22. 4. 2015
Den Země (2.A)
22. 4. 2015
Den Země (1.A)
22. 4. 2015
       
Den Země (2.B) Zkoumáme svět lupou (2.B) Muzicírování (2.A) Jmenovka - Pč (6.A)
Den Země (2.B)
21. 4. 2015
Svět pod lupou (2.B)
17. 4. 2015
Muzicírování (2.A)
17. 4. 2015
Jmenovka - Pč (6.A)
16. 4. 2015
       
Naše práce - Vv (2.B) Z jarní vycházky (2.A) Rizoto a perník - Pč (7.A) Častolovický slavíček
Naše práce (2.B)
15. 4. 2015
Z jarní vycházky (2.A)
15. 4. 2015
Rizoto a perník (7.A)
13. 4. 2015
Častolovický slavíček
13. 4. 2015
       
Bledule (2.A) Muffiny (6.A) Okrskové kolo ve vybíjené Jmenovka - Pč (7.A, děvčata)
Bledule (2.A)
10. 4. 2015
Muffiny (6.A)
9. 4. 2015
Vybíjená (4.A a 5.A)
9. 4. 2015
Jmenovka (7.A)
8. 4. 2015
       
Lodě v přístavu - Pč (1.A) Netradiční pětiboj Pyžamový den Pyžamový den (5.A)
Lodě v přístavu (1.A)
8. 4. 2015
Netradiční pětiboj
2. 4. 2015
Pyžamový den
1. 4. 2015
Pyžamový den (5.A)
1. 4. 2015
       
Pyžamový den (4.A) Pyžamový den (3.A) Pyžamový den (2.B) Pyžamový den (2.A)
Pyžamový den (4.A)
1. 4. 2015
Pyžamový den (3.A)
1. 4. 2015
Pyžamový den (2.B)
1. 4. 2015
Pyžamový den (2.A)
1. 4. 2015
       
Pomlázka v pyžamu (2.A) Velikonoční tvoření (4.A) Kuřátka v trávě - Vv (3.A) Vajíčko-puzzle (1.A)
Pomlázka v pyžamu (2.A)
1. 4. 2015
Velikonoční tvoření (4.A)
1. 4. 2015
Kuřátka v trávě (3.A)
1. 4. 2015
Vajíčko-puzzle (1.A)
1. 4. 2015
       
Skupinová hra (2.B) Velikonoční tvoření (2.A) Velikonoční výstava (4.A) Velikonoční výstava (2.B)
Skupinová hra (2.B)
31. 3. 2015
Velikonoční tvoření (2.A)
31. 3. 2015
Velikonoční výstava (4.A)
27. 3. 2015
Velikonoční výstava (2.B)
27. 3. 2015
       
Velikonoční výstava (2.A) Floristická soutěž Výrobky - Pč (1.A) Jarní tvoření (2.B)
Velikonoční výstava (2.A)
27. 3. 2015
Floristická soutěž
26. 3. 2015
Výrobky (1.A)
26. 3. 2015
Jarní tvoření (2.B)
24. 3. 2015
       
Kuřecí nudličky - Pč (7.A) Matematický klokan (4.A) Holčičí koleda (2.A) Setí obilí (2.A)
Kuřecí nudličky (7.A)
23. 3. 2015
Matematický klokan (4.A)
20. 3. 2015
Holčičí koleda (2.A)
20. 3. 2015
Setí obilí (2.A)
18. 3. 2015
       
Velikonoční zajíček - Pč (3.A) Vyrábíme ze slaného těsta (2.A) Výtvarné práce (3.A) Velikonoce - Pč (1.A)
Velikonoční zajíček (3.A)
16. 3. 2015
Ze slaného těsta (2.A)
12. 3. 2015
Výtvarné práce (3.A)
10. 3. 2015
Velikonoce - Pč (1.A)
10. 3. 2015
       
Častolovický slavíček Superstar (2.A) Lyžařský kurz 2015 Ovocné knedlíky - Pč (6.A)
Častolovický slavíček
9. 3. 2015
Superstar (2.A)
6. 3. 2015
Lyžařský kurz
5. 3. 2015
Ovocné knedlíky (6.A)
5. 3. 2015
       
Matematický Cvrček (3.A) Jaro je za dveřmi (2.A) Projekt Vesmír (3.A) Kuličková dráha (5.A)
Matematický Cvrček (3.A)
2. 3. 2015
Jaro je za dveřmi (2.A)
2. 3. 2015
Projekt Vesmír (3.A)
27. 2. 2015
Kuličková dráha (5.A)
26. 2. 2015
       
Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce Klaun - Pč (2.A) Klaun - Pč (1.A) Vepřový guláš - Pč (7.A)
Olympiáda v Aj
24. 2. 2015
Klaun - Pč (2.A)
25. 2. 2015
Klaun - Pč (1.A)
24. 2. 2015
Vepřový guláš (7.A)
23. 2. 2015
       
Palačinky - Pč (6.A) 3D hlavy - Vv (2.A) Ferdovo soutěžení Recitační soutěž - školní kolo
Palačinky (6.A)
19. 2. 2015
3D hlavy Vv (2.A)
18. 2. 2015
Ferdovo soutěžení (2.A)
18. 2. 2015
Recitační soutěž
16. 2. 2015
       
Modelujeme (2.B) Lidské tělo (2.B) Vaření a psaní receptů (3.A) Zápis do první třídy
Modelujeme (2.B)
16. 1. 2015
Lidské tělo (2.B)
16. 2. 2015
Vaření Pč (3.A)
5. 2. 2015
Zápis do 1. třídy
3. 2. 2015
       
Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo Krmení zvířátek v parku (3.A) Společenský den (6., 7., 8.A, 8.B, 9.) Společenský den (5.A)
Olympiáda v Aj
2. 2. 2015
Krmení zvířátek (3.A)
2. 2. 2015
Společenský den (6.-9.)
29. 1. 2015
Společenský den (5.A)
29. 1. 2015
       
Společenský den (4.A) Společenský den (3.A) Společenský den (2.B) Společenský den (2.A)
Společenský den (4.A)
29. 1. 2015
Společenský den (3.A)
29. 1. 2015
Společenský den (2.B)
29. 1. 2015
Společenský den (2.A)
29. 1. 2015
       
Společenský den (1.A) Ptačí budky - Pč (2.B) Čepice a rukavice, Večerníček - práce s papírem - Pč (1.A) Tučňáci - Pč (2.A)
Společenský den (1.A)
29. 1. 2015
Ptačí budky (2.B)
28. 1. 2015
Čepice Pč (1.A)
23. 1. 2015
Tučňáci Pč (2.A)
22. 1. 2015
       
Hurá do lavic Poháry - Pč (7.A) Tučňáci (2.B) Výstava hodin (2.B)
Hurá do lavic
20. 1. 2015
Poháry (7.A)
21. 1. 2015
Tučňáci (2.B)
19. 1. 2015
Výstava hodin (2.B)
18. 1. 2015
       
Paní Zima (2.B) Exkurze (9.A) Lečo s klobásou - Pč (6.A) Zima (2.A)
Paní Zima (2.B)
18. 1. 2015
Exkurze (9.A)
15. 1. 2015
Lečo - Pč (6.A)
15. 1. 2015
Zima (2.A)
14. 1. 2015
       
Příroda - Prv (3.A) Langoše - Pč (6.A) Domácí rohlíky - Pč (7.A) Sněhuláci - Pč (1.A)
Příroda - Prv (3.A)
12. 1. 2015
Langoše (6.A)
8. 1. 2015
 
Domácí rohlíky (7.A)
7. 1. 2015
Sněhuláci - Pč (1.A)
7. 1. 2015
       
Plátovaná podložka - dlabání - Pč (7.A) Vánoce v ŠD Diskotéka Vánoční besídka (6.A)
Práce se dřevem (7.A)
5. 1. 2015
Vánoce v ŠD
19. 12. 2014
Diskotéka
19. 12. 2014
Vánoční besídka (6.A)
19. 12. 2014
       
Besídka 5.třída Vánoční besídka (4.A) Vánoce ve 3.třídě Vánoce ve 2.B
Besídka 5.třída
19. 12. 2014
Vánoční besídka (4.A)
19. 12. 2014
Vánoce ve 3.třídě
19. 12. 2014
Vánoce ve 2.B
19. 12. 2014
       
Vánoce ve třídě u Ferdy (2.A) Vánoční besídka (1.A) Tongo (školní družina) Trdelník - Pč  (6.A)
Vánoce u Ferdy (2.A)
19. 12. 2014
Vánoční besídka (1.A)
19. 12. 2014
Tongo (školní družina)
18. 12. 2014
Trdelník - Pč (6.A)
18. 12. 2014
       
Exotická zvířata (4.A) Exotická zvířata (3.A) Vánoční překvapení (2.A) Vánoční přání (2.A)
Exotická zvířata (4.A)
18. 12. 2014
Exotická zvířata (3.A)
18. 12. 2014
Vánoční překvapení (2.A)
18. 12. 2014
Vánoční přání (2.A)
18. 12. 2014
       
Anglicko-český výchovně-vzdělávací koncert (2.stupeň) Anglicko-český výchovně-vzdělávací koncert (1.stupeň) Tongo (6.A) Obří akvárium, Tongo (5.A)
Koncert (2.stupeň)
17. 12. 2014
Koncert (1.stupeň)
17. 12. 2014
Akvárium, Tongo (6.A)
16. 12. 2014
Akvárium, Tongo (5.A)
16. 12. 2014
       
Vánoční dílničky (4.A) Vánoční dílničky (3.A) Vánoční dílničky (2.B) Vánoční dílničky (2.A)
Vánoční dílničky (4.A)
16. 12. 2014
Vánoční dílničky (3.A)
16. 12. 2014
Vánoční dílničky (2.B)
16. 12. 2014
Vánoční dílničky (2.A)
16. 12. 2014
       
Vánoční dílničky (1.A) Bruslení a výstava betlémů (3.A, 4.A, 5.A) Bruslení a výstava betlémů (2.B) Bruslení a výstava betlémů (2.A)
Vánoční dílničky (1.A)
16. 12. 2014
Bruslení a betlémy (3.-5.)
15. 12. 2014
Bruslení a betlémy (2.B)
15. 12. 2014
Bruslení a betlémy (2.A)
15. 12. 2014
       
Bowling (9.A) Bowling (7.A) Práce s kovem - Pč (6.A) Čočková polévka - Pč (6.A)
Bowling (9.A)
12. 12. 2014
Bowling (7.A)
12. 12. 2014
Práce s kovem (6.A)
11. 12. 2014
Čočková polévka (6.A)
11. 12. 2014
       
Vánoční dekorace z provázku - Pč (2.A) Řízek a bramborový salát (7.A) Vánoční kapři, kteří uvízli v naši síti (3.A) Plavecká výuka (2.A, 2.B, 3.A)
Vánoční dekorace (2.A)
11. 12. 2014
Obalovaný řízek (7.A)
10. 12. 2014
Vánoční kapři (3.A)
9. 12. 2014
Plavecká výuka
8. 12. 2014
       
Mikuláš a čerti Mikulášská nadílka (4.A) Svítící čert, Mikuláš a anděl (3.A) V pekle (2.B)
Mikuláš a čerti
5. 12. 2014
Mikuláš (4.A)
5. 12. 2014
Svítící čert (3.A)
5. 12. 2014
V pekle (2.B)
5. 12. 2014
       
Čertovský den (2.A) Brousítko - Pč (6.A) Domácí rohlíky - Pč (6.A) Návštěva knihovny (5.A)
Čertovský den (2.A)
5. 12. 2014
Brousítko - Pč (6.A)
4. 12. 2014
Domácí rohlíky (6.A)
4. 12. 2014
Návštěva knihovny (5.A)
3. 12. 2014
       
Peklo a čerti ve 3.třídě - Pč (3.A) Čerti a čertice v 1.třídě - Pč (1.A) Lucerničky (2.B) Zdobení perníčků - Vv (7.A)
Peklo a čerti - Pč (3.A)
3. 12. 2014
Čertíci - Pč (1.A)
3. 12. 2014
Lucerničky Pč (2.B)
2. 12. 2014
Zdobení perníčků - Vv (7.A)
2. 12. 2014
       
Plátovaná podložka - Pč (7.A) Včelí medvídci (1.stupeň) Adventní svícen - Pč (2.A) Kroužek keramiky - (Va)
Řezání - Pč (7.A)
1. 12. 2014
Včelí medvídci (1.stupeň)
1. 12. 2014
Adventní svícen (2.A)
28. 11. 2014
Kroužek keramiky (Va)
27. 11. 2014
       
Květákové placičky - Pč (6.A) Poslední podzim v 1. třídě - Pč (1.A) Pečení vánočních perníčků - Pč (7.A) Savci a ptáci - Prv (2.A)
Květákové placičky (6.A)
27. 11. 2014
Poslední podzim (1.A)
26. 11. 2014
Vánoční perníčky (7.A)
26. 11. 2014
Savci a ptáci (2.A)
26. 11. 2014
       
Dějepisná olympiáda Výtvarná výchova a pracovní činnosti (4.A) Přehazovaná dívek Brousítko - Pč (6.A)
Dějepisná olympiáda
25. 11. 2014
Výtvarná výchova (4.A)
21. 11. 2014
Přehazovaná dívek
21. 11. 2014
Brousítko - Pč (6.A)
20. 11. 2014
       
Čokoládové muffiny - Pč (6.A) Stromy (2.B) Sovička (2.B) Bouda (2.B)
Čokoládové muffiny (6.A)
20. 11. 2014
Stromy (2.B)
20. 11. 2014
Sovička (2.B)
18. 11. 2014
Bouda (2.B)
18. 11. 2014
       
Bobřík informatiky Přírodovědný klokan Gulášová polévka - Pč (6.A) Podzim (3.A)
Bobřík informatiky
13. 11. 2014
Přírodovědný klokan
13. 11. 2014
Gulášová polévka (6.A)
13. 11. 2014
Podzim (3.A)
13. 11. 2014
       
Práce žáků (1.A) Krychle - Pč, M (2.A) Těstovinový salát s kuřecím masem - Pč (7.A) Přehlídka středních škol
Práce žáků (1.A)
13. 11. 2014
Krychle (2.A)
13. 11. 2014
Těstovinový salát (7.A)
12. 11. 2014
Přehlídka stř. škol
11. 11. 2014
       
Strašidelná cesta zámeckým parkem Florbal Den duchů (2.B) Den duchů (2.A)
Strašidelná cesta
7. 11. 2014
Florbal (8.,9.)
7. 11. 2014
Den duchů (2.B)
7. 11. 2014
Den duchů (2.A)
7. 11. 2014
       
Podzimní tvoření (2.A) Úřad práce (9.A) Pizza - Pč (6.A) Halloween (5.A)
Podzimní tvoření (2.A)
6. 11. 2014
Úřad práce (9.A)
6. 11. 2014
Pizza - Pč (6.A)
6. 11. 2014
Halloween (5.A)
4. 11. 2014
       
Práce s kovem - pilování - Pč (7.A) Divadelní představení Pardubice Indiánská čelenka (2.B) Jmenovka - Pč (6.A)
Kov - pilování (7.A)
3. 11. 2014
Divadelní představení
31. 10. 2014
Indiánská čelenka (2.B)
30. 10. 2014
Jmenovka - Pč (6.A)
30. 10. 2014
       
Těstovinový salát - Pč (6.A) Hudební skupina MARBO Hudební skupina MARBO Kroužek keramiky (Va)
Těstovinový salát (6.A)
30. 10. 2014
MARBO (2. stupeň)
24. 10. 2014
MARBO (1.stupeň)
24. 10. 2014
Kroužek keramiky (Va)
23. 10. 2014
       
Pizza šneci - Pč (6.A) Bramboračka Pč (7.A) Koláž z přírodnin - Vv (7.A) Florbal (6. a 7.)
Pizza šneci (6.A)
23. 10. 2014
Bramboračka Pč (7.A)
22. 10. 2014
Koláž z přírodnin (7.A)
21. 10. 2014
Florbal (6. a 7.)
21. 10. 2014
       
Práce se dřevem (7.A) Bludiště - SInf (6.A) Svítání nad Keltií Jmenovka - Pč (6.A)
Práce se dřevem (7.A)
20. 10. 2014
Bludiště - SInf (6.A)
17. 10. 2014
Svítání nad Keltií
22. 10. 2014
Jmenovka - Pč (6.A)
16. 10. 2014
       
Palačinky - Pč (6.A) Navlékáme přírodniny - Pč (2.B) Podzimní strom (2.A) Zdravotní kroužek
Palačinky - Pč (6.A)
16. 10. 2014
Navlékáme (2.B)
16. 10. 2014
Podzimní strom (2.A)
16. 10. 2014
Zdravotní kroužek
15. 10. 2014
       
Laboratorní práce z fyziky (8.AB) Dopravní soutěž 5. tříd v Rychnově n.Kn. Košík plný ovoce (2.B) Přírodovědné dopoledne v Kostelci nad Orlicí (2.B)
Laborka z fyziky (8.AB)
15. 10. 2014
DSCM Rychnov n.Kn.
14. 10. 2014
Košík ovoce (2.B)
14. 10. 2014
Přír. dopoledne (2.B)
13. 10. 2014
       
Přírodovědné dopoledne v Kostelci nad Orlicí (2.A) Vesmír - SInf (6.A) Draci z přírodnin - Pč (2.A) Pomazánky - Pč (6.A)
Přír. dopoledne (2.A)
13. 10. 2014
Vesmír SInf(6.A)
10. 10. 2014
Draci z přírodnin (2.A)
9. 10. 2014
Pomazánky (6.A)
9. 10. 2014
       
Kuřecí nudličky - Pč (7.A) Ferda Mravenec (1. stupeň) Přírodovědné dopoledne v Kostelci nad Orlicí (4.A) Práce s kovem (7.A)
Kuřecí nudličky (7.A)
8. 10. 2014
Ferda Mravenec (1.st)
8. 10. 2014
Přír. dopoledne (4.A)
6. 10. 2014
Práce s kovem (7.A)
6. 10. 2014
       
Přírodovědná soutěž (5.A) Výstava Zahrada východních Čech (4.A) Výstava (2.B) Výstava Zahrada východních Čech - Pč (2.A)
Přírodovědná soutěž (5.A)
6. 10. 2014
Zahrádkářská výstava (4.A)
3. 10. 2014
Výstava (2.B)
3. 10. 2014
Zahrada vých. Čech (2.A)
3. 10. 2014
       
Indiánský totem - dokončení (2.B) Náramky a náhrdelníky (2.A) Ovocný salát - Pč (6.A) Ovocné knedlíky - Pč (7.A)
Dokončení totemu (2.B)
2. 10. 2014
Náhrdelníky (2.A)
2. 10. 2014
Ovocný salát (6.A)
2. 10. 2014
Ovocné knedlíky (7.A)
1. 10. 2014
       
Návštěva Obchodní akademie Kostelec nad Orlicí Indiánský totem (2.B) DSCM Týniště n.Orl. Veselé obrázky z modelíny - Pč (2.A)
Návštěva Obchodky (9.)
30. 9. 2014
Indiánský totem (2.B)
25. 9. 2014
DSCM Týniště n.Orl.
24. 9. 2014
Veselé obrázky (2.A)
24. 9. 2014
       
Sladké matematické muffiny (2.A) Šípkový keř - Vv (2.A) ZŠ Kostelec na dopravním hřišti v Častolovicích Zayferus - ukázka dravců
Matematické muffiny (2.A)
24. 9. 2014
Šípkový keř (2.A)
23. 9. 2014
ZŠ Kostelec na DDH
22. 9. 2014
Zayferus - dravci
22. 9. 2014
       
Dravci (2.B) Dravci (2.A) Rýsujeme obrázky (2.B) Pečeme štrúdl - Pč (2.A)
Dravci (2.B)
22. 9. 2014
Dravci (2.A)
22. 9. 2014
Rýsujeme obrázky (2.B)
18. 9. 2014
Pečeme štrúdl (2.A)
18. 9. 2014
       
Ferda Mravenec (2.A) Adaptační kurz (6.A) Sluníčka - Pv (2.B) Sportovní den - 2.stupeň
Ferda Mravenec (2.A)
17. 9. 2014
Adaptační kurz (6.A)
15. 9. 2014
Sluníčka Pč (2.B)
11. 9. 2014
Sportovní den (6.,7.,8.,9.)
9. 9. 2014
       
Atletický pětiboj (5.A) Atletický pětiboj (4.A) Atletický pětiboj (3.A) Atletický pětiboj (2.B)
Atletický pětiboj (5.A)
9. 9. 2014
Atletický pětiboj (4.A)
9. 9. 2014
Atletický pětiboj (3.A)
9. 9. 2014
Atletický pětiboj (2.B)
9. 9. 2014
       
Atletický pětiboj (2.A) Atletický pětiboj (1.A) První školní den (2.A) První den ve škole (1.A)
Atletický pětiboj (2.A)
9. 9. 2014
Atletický pětiboj (1.A)
9. 9. 2014
První školní den (2.A)
1. 9. 2014
První den ve škole (1.A)
1. 9. 2014
       

Fotogalerie  --  školní rok 2013/14

       
Vysvědčení (1.B) Vysvědčení (1.A) Slavnostní zakončení Vyřazení deváťáků
Vysvědčení (1.B)
27. 6. 2014
Vysvědčení (1.A)
27. 6. 2014
Slavnostní zakončení
26. 6. 2014
Vyřazení deváťáků
25. 6. 2014
       
Den dopravní výchovy ZŠ Kostelec v Častolovicích Muzeum hraček a Úřad práce (8.A) Pasování na čtenáře (1.B) Pasování na čtenáře (1.A)
Den DV pro ZŠ Kostelec
24. 6. 2014
Úřad práce (8.A)
23. 6. 2014
Pasování čtenářů (1.B)
23. 6. 2014
Pasování čtenářů (1.A)
23. 6. 2014
       
Den se složkami IZS v Častolovicích Den se složkami IZS v Častolovicích (2.A) Den se složkami IZS v Častolovicích Tonda obal na cestách
Den se složkami IZS
20. 6. 2014
Den s IZS (2.A)
20. 6. 2014
Složky IZS ve škole (1.A)
20. 6. 2014
Tonda obal na cestách
18. 6. 2014
       
Beseda o třídění odpadu (1.B) Beseda o třídění a recyklaci odpadu (1.A) Kreslení na chodník (1.A) Výlet 5.A
Beseda o třídění (1.B)
18. 6. 2014
Beseda o třídění (1.A)
18. 6. 2014
Kreslení na chodník
17. 6. 2014
Výlet 5.A
12. 6. 2014
       
Výlet 4.A Výlet (3.A) Play Broumovsko (2.A) Školní výlet Veba Broumov (1.B)
Výlet 4.A
12. 6. 2014
Výlet (3.A)
12. 6. 2014
Play Broumovsko (2.A)
12. 6. 2014
Školní výlet (1.B)
12. 6. 2014
       
Play Broumovsko (1.A) Výlet Praha (6.A) Výlet 9.A Regionální kolo HMZ
Play Broumovsko (1.A)
12. 6. 2014
Výlet Praha (6.A)
11. 6. 2014
Výlet 9.A
10. 6. 2014
Regionální kolo HMZ
10. 6. 2014
       
Výlet 7.A, 8.A Atletický trojboj Pohádková cesta 2014 Mayový závod v Rychnově nad Kněžnou (4.)
Výlet 7.A a 8.A
9. 6. 2014
Atletický čtyřboj
3. 6. 2014
Pohádková cesta
31. 5. 2014
Mayový závod (4.)
30. 5. 2014
       
Oblastní soutěž HMZ v Rychnově nad Kněžnou Přírodovědné soutěže Keramika (Vaňková) Mažoretky (1.A, 1.B)
Oblastní soutěž HMZ
30. 5. 2014
Mladý zahrádkář
29. 5. 2014
Keramika (Va)
28. 5. 2014
Mažoretky (1.AB)
23. 5. 2014
       
Hodiny Pč (1.A) Prezentace firem Setkání se zastupiteli (8.a9.) Dopravní soutěž mladých cyklistů – okresní kolo
Hodiny Pč (1.A)
23. 5. 2014
Prezentace firem
23. 5. 2014
Setkání se zastupiteli
16. 5. 2014
Dopravní soutěž RK
15. 5. 2014
       
Exkurze Pěnčín (4.a5.) Exkurze Pěnčín (3.) Exkurze Pěnčín (2.) Exkurze Pěnčín (1.AB)
Exkurze Pěnčín (4.a5.)
15. 5. 2014
Exkurze Pěnčín (3.)
15. 5. 2014
Exkurze Pěnčín (2.)
15. 5. 2014
Exkurze Pěnčín (1.AB)
15. 5. 2014
       
Koncert ZUŠ Tajemné putování - vyhodnocení (1.A a 1.B) Exkurze do Hradce Králové Sportovní den (5.)
Koncert ZUŠ (1.AB)
14. 5. 2014
Vyhodnocení pochodu
(1.A a 1.B)
12. 5. 2014
Exkurze do HK (2.st.)
9. 5. 2014
Sportovní den (5.)
9. 5. 2014
       
Sportovní den (3. a 4. třída) Sportovní den (2. třída) Tajemné putování (1.A a 1.B) Přání maminkám - Pč (1.A)
Sportovní den (3. a 4.)
9. 5. 2014
Sportovní den (2.)
9. 5. 2014
Tajemné putování
(1.A a 1.B)
9. 5. 2014
Přání maminkám Pč (1.A)
7. 5. 2014
       
Pampeliškový med (1.B) Čarodějnický den (5.A) Čarodějnice (3.A) Čarodějnický den (2.A)
Pampeliškový med (1.B)
2. 5. 2014
Čarodějnický den (5.A)
30. 4. 2014
Čarodějnice (3.A)
30. 4. 2014
Čarodějnický den (2.A)
30. 4. 2014
       
Čarodějnice (1.B) Čarodějnice - Pč (1.A) Jumping Drums O Budulínkovi - Čj (1.A)
Čarodějnice (1.B)
30. 4. 2014
Čarodějnice Pč (1.A)
30. 4. 2014
Jumping Drums
30. 4. 2014
O Budulínkovi Čj (1.A)
28. 4. 2014
       
Jarní úklid Den Země (2.stupeň) Den Země (3.A) Den Země (5.A)
Jarní úklid
2014
Den Země (2.stupeň)
24. 4. 2014
Den Země (3.A)
24. 4. 2014
Den Země (5.A)
24. 4. 2014
       
Den Země (2.A) Den Země (1.A) Vážení na laboratorních vahách - F (6.) Okresní kolo OVOV v Rychnově nad Kněžnou
Den Země (2.A)
24. 4. 2014
Den Země (1.A)
24. 4. 2014
Měření hmotnosti F (6.)
22. 4. 2014
Odznak všestrannosti
16. 4. 2014
       
Klučičí koleda (1.A) Jarní tvoření (3.) Velikonoční tvoření (4.) Setkání absolventů
Klučičí koleda (1.A)
16. 4. 2014
Jarní tvoření (3.)
16. 4. 2014
Velikonoční tvoření (4.)
16. 4. 2014
Setkání absolventů
12. 4. 2014
       
Velikonoční výstava Velikonoční výstava (2.A) Velikonoční výstava (1.B) Výstava Velikonoce svátky jara (1.A)
Velikonoční výstava
11. 4. 2014
Velikonoční výstava (2.A)
11. 4. 2014
Velikonoční výstava (1.B)
11. 4. 2014
Velikonoční výstava (1.A)
11. 4. 2014
       
Rozkvetlá louka - Vv (5.) Archeopark (3. a 4.) Aranžérská soutěž Kroužek Aj
Rozkvetlá louka Vv (5.)
10. 4. 2014
Archeopark (3., 4.)
10. 4. 2014
Aranžérská soutěž
10. 4. 2014
Kroužek Aj
duben 2014
       
Velikonoční tvoření (2.A) Jarní a velikonoční tvoření (1.A) Zvířata na statku (1.B) Holčičí koleda (1.A)
Velikonoční tvoření (2.A)
9. 4. 2014
Jarní tvoření (1.A)
8. 4. 2014
Zvířata na statku (1.B)
4. 4. 2014
Holčičí koleda (1.A)
4. 4. 2014
       
Zapouštění barev - louka (1.B) Košilky - Pč (1.A) Matematická soutěž (3.) Finanční gramotnost (8., 9.)
Louka Vv (1.B)
31. 3. 2014
Košilky - Pč (1.A)
28. 3. 2014
Matematická soutěž (3.)
27. 3. 2014
Finanční gramotnost (8.,9.)
26. 3. 2014
       
Tulipány - Vv (2.A) Sázení hrášku (1.A) Matematický klokan Za zvířaty do Afriky (1.A)
Tulipány - Vv (2.A)
26. 3. 2014
Sázení hrášku - Prv (1.A)
24. 3. 2014
Matematický KLOKAN
21. 3. 2014
Za zvířaty - Vv (1.A)
21. 3. 2014
       
Dětská revue (ŠD) Výstava (ŠD) Kladky F(7.A,B) Mlok skvrnitý (keramika Př)
Dětská revue (ŠD)
2014
Výstava (ŠD)
2014
Kladky - F (7.A,B)
20. 3. 2014
Mlok (keramika Př)
19. 3. 2014
       
Tančíme při Hv (1.B) Návštěva 2. a 5. ročníku hvězdárny v Hradci Králové Hvězdárna HK (2.A) Výtvarná výchova v 5. třídě
Tančíme při Hv (1.B)
19. 3. 2014
Návštěva hvězdárny (5.)
17. 3. 2014
Hvězdárna HK (2.A)
17. 3. 2014
Výtvarná výchova (5.)
březen 2014
       
Návštěva knihovny (1.B) Návštěva knihovny (1.A) Turnaj ve florbale Rozfoukáváme květiny (1.B)
Návštěva knihovny (1.B)
17. 3. 2014
Návštěva knihovny (1.A)
17. 3. 2014
Turnaj ve florbalu
2014
Květiny (1.B)
14. 3. 2014
       
Velikonoční kuře - Vv (2.A) Divadelní představení Sen noci svatojánské Pythagoriáda Návštěva pana senátora JUDr. Miroslava Antla
Velikonoční kuře - Vv (2.A)
12. 3. 2014
Divadelní představení
7. 3. 2014
Pythagoriáda
6. 3. 2014
Návštěva senátora Antla
5. 3. 2014
       
Tvoření - Pč, Vv (4.A) Stromy v zimě, Náš vesmír - Prv (5.A) Měření objemu - F (6.A) Nezbedný účes - Vv (1.A)
Tvoření - Pč, Vv (4.A)
2014
Stromy, vesmír - Prv (5.A)
2014
Měření objemu - F (6.A)
4. 3. 2014
Nezbedný účes (1.A)
3. 3. 2014
       
Kroužek keramiky (L. Vaňková) Kalendář - Prv (2.A) Večerníček - Pč, Vv (1.A) Čert a Káča
Kroužek keramiky (Va)
27. 2. 2014
Kalendář - Prv (2.A)
27. 2. 2014
Večerníček (1.A)
27. 2. 2014
Čert a Káča
21. 2. 2014
       
Sněžný muž - Vv (2.A) Recitační soutěž Lidské tělo - Prv (1.A) Ples SRPDŠ
Sněžný muž - Vv (2.A)
19. 2. 2014
Recitační soutěž
19. 2. 2014
Lidské tělo (1.A)
17. 2. 2014
Ples SRPDŠ
14. 2. 2014
       
Valentýn (1.A) Pracovní činnosti (3.) Autorské čtení (3.) Autorské čtení (4.)
Valentýn (1.A)
14. 2. 2014
Pracovní činnosti (3.)
13. 2. 2014
Autorské čtení (3.)
13. 2. 2014
Autorské čtení (4.)
13. 2. 2014
       
Recitační soutěž Autorské čtení (2.) Autorské čtení (1.A)
Recitační soutěž
12. 2. 2014
Autorské čtení (2.)
11. 2. 2014
Autorské čtení (1.B)
11. 2. 2014
Autorské čtení (1.A)
11. 2. 2014
       
Cirkus jede Olymppiáda v anglickém jazyce - školní kolo Společenský den Společenský den (9.)
Cirkus jede
31. 1. 2014
Olympiáda v Aj
30. 1. 2014
Společenský den - třídy
30. 1. 2014
Společenský den (9.)
30. 1. 2014
       
Společenský den (8.) Společenský den (7.) Společenský den (6.) Společenský den (5.)
Společenský den (8.)
30. 1. 2014
Společenský den (7.)
30. 1. 2014
Společenský den (6.)
30. 1. 2014
Společenský den (5.)
30. 1. 2014
       
Společenský den (4.) Společenský den (3.) Společenský den (2.) Společenský den+vysvědčení (1.B)
Společenský den (4.)
30. 1. 2014
Společenský den (3.)
30. 1. 2014
Společenský den (2.)
30. 1. 2014
Společenský den (1.B)
30. 1. 2014
       
Společenský den (1.A) Přišla zima do 1.B Už všichni píšeme perem (1.A) Kočka - Pč (1.A)
Společenský den (1.A)
30. 1. 2014
Přišla zima (1.B)
30. 1. 2014
Píšeme perem (1.A)
27. 1. 2014
Kočka (1.A)
23. 1. 2014
       
Sněhulák - Pč (1.A) Lyžařský kurz 2014 Zápis do prvního ročníku Paní Zima - Vv (2.A)
Sněhulák (1.A)
21. 1. 2014
Lyžařský kurz
13. - 17. 1. 2014
Zápis prvňáčků
15. 1. 2014
Paní Zima - Vv (2.A)
15. 1. 2014
       
Technický kroužek Vánoce na 2.stupni Vánoce 7.B Vánoce u páťáků (5.)
Technický kroužek
9. 1. 2014
Vánoce na 2.stupni
20. 12. 2013
Vánoce (7.B)
20. 12. 2013
Vánoce u páťáků (5.)
20. 12. 2013
       
Vánoce u čtvrťáků (4.) Vánoce u třeťáků (3.) Vánoce u druháků (2.) Vánoce u Boba a Bobka (1.B)
Vánoce u čtvrťáků (4.)
20. 12. 2013
Vánoce u třeťáků (3.)
20. 12. 2013
Vánoce u druháků (2.)
20. 12. 2013
Vánoce u B+B (1.B)
20. 12. 2013
       
 Vánoce u Krtečka (1.A) Projekt České tradice a obyčeje (6.-9.) Vánoční keramika (Va) Vystoupení dramatického kroužku ZUŠ Kostelec n.Orl.
Vánoce u Krtečka (1.A)
20. 12. 2013
Tradice a obyčeje (2.st)
19. 12. 2013
Vánoční keramika (Va)
19. 12. 2013
Dramatický kroužek ZUŠ
19. 12. 2013
       
Vánoční dílničky (1.A) Třídní besídka (3.) Vánoční keramika (Př) Bruslení a výstava betlémů (1.-5.)
Vánoční dílničky (1.A)
19. 12. 2013
Třídní besídka (3.)
18. 12. 2013
Vánoční keramika (Př)
18. 12. 2013
Bruslení a betlémy (1.-5.)
17. 12. 2013
       
Výlet 9.A Bowling (7.) Bowling (6.) Vypouštění balónků Ježíškovi
Výlet (9.)
16. 12. 2013
Bowling (7.)
16. 12. 2013
Bowling (6.)
16. 12. 2013
Vypouštění balónků
13. 12. 2013
       
Nové stoly a židle ve školní družině Vyhlášení výtvarné soutěže v knihovně (ŠD) Vánoční Pč (3.) Výtvarná výchova (5.)
Nový nábytek ve ŠD
prosinec 2013
Výtvarná soutěž (ŠD)
prosinec 2013
Vánoční Pč (3.)
prosinec 2013
Z hodin Vv (5.)
prosinec 2013
       
Výroba vánoční svíčky (4.) Vyjmenovaná slova hravě (4.) Už píšu perem (1.A) Exkurze do Prahy (8. a 9.)
Vánoční svíčka (4.)
11. 12. 2013
Vyjmenovaná slova (4.)
11. 12. 2013
Už píšu perem (1.A)
10. 12. 2013
Exkurze do Prahy (8.,9.)
9. 12. 2013
       
Projekt Bezpečná cesta v prvním ročníku Čerti (4.) Mikuláš ve škole Čerti - Pč (1.B)
Projekt Bezpečná cesta
9. 12. 2013
Čerti (4.)
6. 12. 2013
Mikuláš ve škole
6. 12. 2013
Čerti Pč(1.B)
6. 12. 2013
       
Čertovský den (1.A) Čertovské tvoření - Vv, Pč (1.A) Třpytiví andílci - Vv (1.A) Kroužek keramiky (čtvrtek)
Čertovský den (1.A)
6. 12. 2013
Čertovské tvoření (1.A)
5. 12. 2013
Třpytiví andílci (1.A)
5. 12. 2013
Kroužek keramiky (čtvrtek)
5. 12. 2013
       
Kroužek keramiky (středa) Měření gravitační síly (7.A, 7.B) Návštěva Hudečkovy galerie (9.) Pečení chleba (4.)
Kroužek keramiky (středa)
4. 12. 2013
Gravitační síla F(7.A,B)
28. 11. 2013
Návštěva galerie (9.)
27. 11. 2013
Pečení chleba (4.)
27. 11. 2013
       
Moje rodina - Prv (1.A) Otisk ovoce - Vv (1.A) Přehazovaná dívek (8. - 9. ročník) Křemílek a Vochomůrka
Moje rodina (1.A)
27. 11. 2013
Otisk ovoce (1.A)
27. 11. 2013
Přehazovaná dívek
22. 11. 2013
Křemílek a Vochomůrka
22. 11. 2013
       
Draci - Vv (1.B) Přírodovědný klokan Záliby a koníčky (5.) Nové věci v ŠD
Draci - Vv (1.B) Přírodovědný klokan
19. 11. 2013
Záliby a koníčky (5.) Nové věci v ŠD
       
Strašení v ŠD Výstava v knihovně (ŠD) Historie pop.hudby(2.st.) Výchovný koncert (1.st.)
Strašení v ŠD Výstava v knihovně (ŠD) Historie popu (2.st.)
15. 11. 2013
Vých. koncert (1.st.)
15. 11. 2013
       
Bobřík informatiky Poznáváme ovoce a zeleninu - Prv (1.A) Dýně - Vy (1.A) Prezentace středních škol
Bobřík informatiky
14. 11. 2013
Poznáváme ovoce (1.A)
13. 11. 2013
Dýně Vv (1.A)
13. 11. 2013
Prezentace SŠ
12. 11. 2013
       
Cesta duchů 2013 Otisky ovoce a zeleniny (1.B) Pečení dýňového koláče a domácího chleba (3.) Návštěva Úřadu práce v Rychnově n.Kn. (9.)
Cesta duchů
8. 11. 2013
Otisky ovoce (1.B)
8. 11. 2013
Pečeme chleba (3.)
6. 11. 2013
Úřad práce (9.)
5. 11. 2013
       
Projektový den na SPŠ stavební v Hradci Králové Den se strašidýlky (1.A) Den se strašidýlky (1.B) Měření rychlosti (7.A,B)
Návštěva SPŠ (8.)
5. 11. 2013
Strašidýlka (1.A)
5. 11. 2013
Strašidýlka (1.B)
5. 11. 2013
Měření rychlosti (7.A,B)
4. 11. 2013
       
Podzimní motivy ve výtvarné výchově a pracovních činnostech ve 3. a 5. ročníku Technický kroužek Plavání (2. a 3.) Písmenko I, i (1.A)
Podzimní motivy (3., 5.)
listopad 2013
Technický kroužek
listopad 2013
Plavání (2., 3.)
listopad 2013
Písmenko I (1.A)
1. 11. 2013
       
Indiánský den (1.B) Bezpečná cesta Vyškrabávaný drak - Pč (1.A) Výtvarná výchova (4.)
Indiánský den (1.B)
1. 11. 2013
Bezpečná cesta
31. 10. 2013
Vyškrabávaný drak (1.A)
31. 10. 2013
Výtvarná výchova
(4.)
       
Modelujeme slabiky s obrázky Stromy - skupinová práce Exkurze do Muzea řemesel v Letohradu Podzimníček - Pč (1.A)
Modelujeme slabiky(1.B)
25. 10. 2013
Stromy
(1.B)
Muzeum řemesel (2., 3.)
25. 10. 2013
Podzimníček (1.A)
24. 10. 2013
       
Exkurze do knihovny a malé vodní elektrárny v Hradci Králové Exkurze do Muzea řemesel v Letohradu Praktické činnosti na 2. stupni Písmenko U, u
Exkurze do HK (9.)
24. 10. 2013
Muzeum řemesel (4., 5.)
24. 10. 2013
Praktické činnosti (6.)
chlapci
Písmenko U (1.A)
24. 10. 2013
       
Exkurze do Muzea řemesel v Letohradu  Podzimní tvoření ve čvrté třídě Písmenko P, p Výrobky z přírodnin - Vv (5.)
Muzeum řemesel (1.A,B)
23. 10. 2013
Podzimní tvoření (4.)
18. 10. 2013
Písmenko P (1.A)
18. 10. 2013
Výrobky z přírodnin (5.)
16. 10. 2013
       
Keramický kroužek Seznámení s písmenem O (1.B) Písmenko O, o Otisk listu (Vv)
Keramický kroužek
16. 10. 2013
Seznámení s písmenem O (1.B)
15. 10. 2013
Písmenko O (1.A)
15. 10. 2013
Otisk listu (1.A)
15. 10. 2013
       
Krmení zvěře (1.B) Zavařujeme podzim (1.B) Písmenko S, s Návštěva OA TGM v Kostelci nad Orlicí
Krmení zvěře (1.B)
14. 10. 2013
Zavařujeme podzim (1.B)
14. 10. 2013
Písmenko S (1.A)
10. 10. 2013
Návštěva OA
10. 10. 2013
       
DSMC 5. tříd v Rychnově nad Kněžnou Písmenko E, e Na vlnách - Vv Atletické závody v Solnici
DSMC 5. tříd
8. 10. 2013
Písmenko E (1.A)
7. 10. 2013
Na vlnách - Vv (1.A)
3. 10. 2013
Atletické závody
2. 10. 2013
       
Písmenko L, l (1.A) Zavařování - Vv (3.) Napsání vlastní knihy o ČR - Vl (5.) Vzpomínky na prázdniny - Vv (5.)
Písmenko L (1.A)
1. 10. 2013
Zavařování - Vv (3.)
září 2013
Knihy o ČR - Vl (5.)
září 2013
Vzpomínky - Vv (5.)
září 2013
       
Písmenko A, a Modelujeme písmena - Pč (1.B) Drak - Vv (1.A) Kočky - Vv (1.B)
Písmenko A (1.A)
25. 9. 2013
Modelujeme - Pč (1.B)
25. 9. 2013
Drak - Vv (1.A)
24. 9. 2013
Kočky - Vv (1.B)
22. 9. 2013
       
Soutěž o nejvíce sympatického prvňáčka První písmenko M, m Návštěva knihovny Návštěva výstavy
Nejsympatičtější prvňáček
20. 9. 2013
První písmenko M (1.A)
19. 9. 2013
Návštěva knihovny (ŠD)
18.a 19. 9. 2013
Návštěva výstavy (9.)
18. 9. 2013
       
Rozhánění mraků (ŠD) Bezpečná cesta do školy Krteček a jeho kamarádi Kočička a klubíčka
Rozhánění mraků (ŠD)
17. 9. 2013
Bezpečná cesta do školy
17. 9. 2013
Krteček a kamarádi
17. 9. 2013
Kočička a klubíčka
10. 9. 2013
       
Sportovní den 2.stupeň Sportovní den 1.stupeň První školní den První školní den
Sportovní den (2.st.)
6. 9. 2013
Sportovní den (1.st.)
6. 9. 2013
První školní den (1.A)
2.9. 2013
První školní den (1.B)
2.9. 2013
       

Fotogalerie  --  školní rok 2012/13

       
Slavnostní zakončení školního roku Sběr víček pro zábavu a také pro pomoc druhým Mizející zvířata  
Slavnostní zakončení
21. 6. 2013
Sběr víček (ŠD)
červen 2013
Mizející zvířata (ŠD)
červen 2013
 
       
Republikové finále DSMC Slavnostní vyřazení 9.B Slavnostní vyřazení 9.A Hvězdárna (2. a 3. tř.)
Dopravka - republika
18. - 20. 6. 2013
Slavnostní vyřazení 9.B
18. 6. 2013
Slavnostní vyřazení 9.A
18. 6. 2013
Hvězdárna (2. a 3.tř.)
18. 6. 2013
       
Stanování 5. ročníku Výlet 9.B Pasování na čtenáře Třeťáci a noc ve škole
Stanování 5. ročníku
17.-18. 6. 2013
Výlet 9.B
17. 6. 2013
Pasování na čtenáře
17. 6. 2013
Noc ve škole (3.)
14. 6. 2013
       
Výlet 6.B Školní výlet 2. třída Výlet 6.A Třídní výlet 8.A
Výlet 6.B
14. 6. 2013
Školní výlet 2. třídy
12. 6. 2013
Výlet 6.A
12. 6. 2013
Třídní výlet 8.A
11. 6. 2013
       
Výlet 1., 3., 4. a 5.třídy - ŠIKLAND Projekt - Den Země (1.st.) Projekt - Den Země (3.) Práce žáků (4.)
Výlet ŠIKLAND
11. 6. 2013
Projekt - Den Země (1.st.)
10. 6. 2013
Projekt - Den Země (3.)
10. 6. 2013
Práce žáků (4.)
7. 6. 2013
       
Výlet 9.A Regionální kolo HMZ ve Svitavách Batikujeme (2.) Dětský den ve 2.třídě
Výlet 9.A
6. 6. 2013
Regionální kolo HMZ
5. 6. 2013
Batikujeme (2.)
5. 6. 2013
Dětský den ve 2.třídě
31. 5. 2013
       
Soutěž o nejhezčí třídu Krajské kolo v Dopravní soutěži mladých cyklistů Zahrádkářská soutěž Pohádková cesta 2013
Soutěž o nejhezčí třídu
31. 5. 2013
Dopravka - kraj
29. - 30. 5. 2013
Zahrádkářská soutěž
29. 5. 2013
Pohádková cesta
25. 5. 2013
       
       
Oblastní kolo soutěže Hlídek mladých zdravotníků Zemské kolo floristické soutěže v Praze Návštěva úřadu práce Vaříme pampeliškový med
Oblastní kolo HMZ
24. 5. 2013
Floristika v Praze
24. 5. 2013
Na úřadu práce (8.)
23. 5. 2013
Pampeliškový med (2.)
15. 5. 2013
       
       
Floristická soutěž Okresní kolo Pythagoriády (5.) Výchovný koncert ZUŠ Přírodovědná poznávací soutěž - 1.stupeň
Floristická soutěž
15. 5. 2013
OK Pythagoriády (5.)
13. 5. 2013
Výchovný koncert ZUŠ
13. 5. 2013
Poznávací soutěž
9. 5. 2013
       
       
Přírodní vědy trochu jinak - projekt 2.stupně Multikulturní setkání DSMC Častolovice Hudební dopoledne
Přírodní vědy - projekt
7. 5. 2013
Multikulturní setkání
6. 5. 2013
Dopravní soutěž Častolovice
2. 5. 2013
Hudební dopoledne
30. 4. 2013
       
       
Z pohádky do pohádky Čarodějnický den Čarodějnický den Čarodějnický den
Z pohádky do pohádky
30. 4. 2013
Čarodějnický den (1.)
30. 4. 2013
Čarodějnický den (2.)
30. 4. 2013
Čarodějnický den (3.)
30. 4. 2013
       
       
McDonald´s Cup Atletické závody starších žáků Minifotbal 6. a 7. tříd Naše pěstování (2.tř)
McDonald´s Cup (5.)
29. 4. 2013
Atletika (8., 9.)
26. 4. 2013
Minifotbal (6., 7.)
26. 4. 2013
Naše pěstování (2.)
26. 4. 2013
       
       
Minifotbal 8. a 9. tříd Dopravní soutěž v Týništi nad Orlicí Zkoumáme jarní přírodu (2.tř) Projekt ZDRAVÉ ZUBY
Minifotbal (8., 9.)
25. 4. 2013
Dv - Týniště n.Orl.
24. 4. 2013
Jarní příroda (2.)
24. 4. 2013
Zdravé zuby
22. 4. 2013
       
       
Fandíme hokeji (6.-9.ročník) Příroda s motýlem (6.-9.ročník) Jednoduché obličeje (8.ročník) Preventan Cup - okresní finále
Fandíme hokeji
(Vv 6. - 9. ročník)
Příroda s motýlem
(Vv 6.-9.ročník)
Jednoduché obličeje
(Vv 8.ročník)
Preventan - okres
18. 4. 2013
       
       
Vybíjená chlapců 6. tříd Preventan Cup - okrskové kolo Projekt Zdraví Ptačí hnízdo (Pč 3.)
Vybíjená 6.tříd
17. 4. 2013
Preventan - okrsek
16. 4. 2013
Projekt Zdraví
15. a 16. 4. 2013
Ptačí hnízdo (Pč 3.)
11. 4. 2013
       
       
Kladky - F (8.) Jednoduché obličeje - Vv (6.-9.) Sportovní obuv - Vv (6.-9.) Velikonoce na chodbě
Kladky (F 7.)
5. 4. 2013
Obličeje (Vv 6.-9.)
duben 2013
Sportovní obuv (Vv 6.-9.)
duben 2013
Velikonoce na chodbě
duben 2013
       
       
Tepelná výměna - F (8.) Pomlázka (3.) Sportovní dopoledne Pokus pro odvážné - Z (6.B)
Tepelná výměna (F 8.)
4. 4. 2013
Pomlázka ve 3.tř.
2. 4. 2013
Sportovní dopoledne
28. 3. 2013
Pokus pro odvážné
27. 3. 2013
       
       
Velikonoční kraslice (1.) Podravka a Lagris Evropské státy - Vl (5.) Dny Tibetu ve školní družině
Velikonoční kraslice (1.)
26. 3. 2013
Podravka a Lagris
26. 3. 2013
Evropské státy (Vl 5.)
22. 3. 2013
Dny Tibetu ve ŠD
21. a 22. 3. 2013
       
       
Jarní výstava Fantastický portrét - Vv (9.A+B) Fantastický portrét - Vv (6.B) Perspektiva - Vv (8.)
Jarní výstava
22. 3. 2013
Fantastický portrét
(Vv 9.A+B)
Fantastický portrét
(Vv 6.B)
Perspektiva
(Vv 8.)
       
       
Velikonoční beránek - Pč (3.) Měření hmotnosti - F (6.A, 6.B) Holčičí koleda (3.) Velikonoční věnec - Pč (3.)
Velikonoční beránek
21. 3. 2013
Měření hmotnosti (F 6.)
19. 3. 2013
Holčičí koleda
19. 3. 2013
Velikonoční věnec
19. 3. 2013
       
       
Nové šatny Jaro klepe na dveře - Vv (9.B, 6.A, 6.B) Jarní louka - Vv (5.) Zkáza Titanicu - Vv (9.A, 9.B)
Nové šatny
18. 3. 2013
Jaro klepe na dveře
(Vv 9.B, 6.A, 6.B)
Jarní louka
(Vv 5.)
Zkáza Titanicu
(Vv 9.A, 9.B)
       
       
Perspektiva - Vv (9.A) Projekt o České republice - Vl (4.) Akvária - Pč (4.) Sněhová královna – loutkové divadlo
Perspektiva
(Vv 9.A)
Projekt o ČR (Vl 4.)
6. 3. 2013
Akvária (Pč 4.)
6. 3. 2013
Sněhová královna
4. 3. 2013
       
       
Bruslení v Rychnově n.Kn. Na hodině čtení - Čj (3.) Jarní keř - Vv (3.) Krmení zvěře v parku (2.)
Bruslení
1. 3. 2013
Na hodině čtení (Čj 3.)
1. 3. 2013
Jarní keř (Vv 3.)
28. 2. 2013
Krmení zvěře (2.)
28. 2. 2013
       
       
Hrady (2.) Pythagoriáda (2.) Kalendář (2.) Přírodovědný kroužek
Hrady (2.)
28. 2. 2013
Pythagoriáda (5.)
27. 2. 2013
Kalendář (2.)
27. 2. 2013
Přírodovědný kroužek
27. 2. 2013
       
       
Pohádka O velrybě Lízince Jak na dobrý dialog Pythagoriáda - školní kolo Starověký Egypt - Papyrus
O velrybě Lízince
27. 2. 2013
Jak na dobrý dialog
26. 2. 2013
Pythagoriáda
únor 2013
Starověký Egypt
Vv (6.A, 6.B)
       
       
Projekt Dinosauři Lyžařský kurz 2013 Výtvarné práce ke sv. Valentýnu Vlněné mandaly - Pč (3.)
Dinosauří svět
Vv (4. a 5.)
Lyžařský kurz
17. - 22. 2. 2013
Výtvarné práce
13. 2. 2013
Vlněné mandaly (Pč 3.)
7. 2. 2013
       
       
Lidské tělo - Prv (2.) Výkresy Poznáváme vesmír - Prv (3.) Dětský karneval
Lidské tělo (Prv 2.)
6. 2. 2013
Výkresy
6. 2. 2013
Poznáváme vesmír
5. 2. 2013
Dětský karneval
3. 2. 2013
       
       
Ples rodičů a přátel školy Společenský den Školní kolo olympiády v anglickém jazyce Měření objemu - F (6.A, 6.B)
Ples SRPDŠ
2. 2. 2013
Společenský den
31. 1. 2013
Olympiáda v Aj
29. 1. 2013
Měření objemu
28. a 29. 1. 2013
       
       
Beseda o výchově Duhový zápis Čas proměn Můžeme psát perem!
Beseda o výchově
22. 1. 2013
Duhový zápis
15. 1. 2013
Čas proměn
10. 1. 2013
Píšeme perem
10. 1. 2013
       
       
Vánoce na 1.stupni Vánoce ve škole Zpívání u vánočního stromečku Vánoční besídka v 6.B
Vánoce na 1.stupni
21. 12. 2012
Vánoce ve škole
21. 12. 2012
Zpívání u stromečku
21. 12. 2012
Vánoční besídka v 6.B
21. 12. 2012
       
       
Bowlingový turnaj tříd 2.stupně Den logických a vědomostních her Bruslení a výstava betlémů v Rychnově nad Kněžnou Vánoční písničky a melodie z muzikálů
Bowlingový turnaj
20. 12. 2012
Logické hry
20. 12. 2012
Bruslení a betlémy
20. 12. 2012
Vánoční písničky
19. 12. 2012
       
       
Hry v anglickém jazyce Zdravotní kroužek II. Předvánoční dílničky na prvním stupni Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi
Hry v anglickém jazyce
19. 12. 2012
Zdravotní kroužek II.
19. 12. 2012
Předvánoční dílničky
18. 12. 2012
Přání Ježíškovi
14. 12. 2012
       
       
Přírodovědný klokan Výtvarný kroužek Čertovská výzdoba Anděl (Vv)
Přírodovědný klokan
14. 12. 2012
Výtvarný kroužek
14. 12. 2012
Čertovská výzdoba
14. 12. 2012
Anděl (Vv 3.)
13. 12. 2012
       
       
Zima ve výtvarce Druhá třída sáňkuje Měření gravitační síly (F 7.) Měření délky (F 6.B)
Zima ve výtvarce
13. 12. 2012
Druhá třída sáňkuje
12. 12. 2012
Měření síly (F 7.)
12. 12. 2012
Měření délky (F 6.B)
11. 12. 2012
       
       
V zimě na kopečku Mikuláš ve škole Koncert bubeníků Jumping Drums Beseda s pracovníky SVP Návrat Hradec Králové
Třeťáci na kopečku
11. 12. 2012
Mikuláš ve škole
5. 12. 2012
Koncert bubeníků
30. 11. 2012
Beseda SVP Návrat
29. 11. 2012
       
       
Přednáška o šikaně Soutěž o Logo školy Metoda RUŠ a šikana Zdravotní kroužek
Přednáška o šikaně
28. 11. 2012
Logo školy
26. 11. 2012
Metoda RUŠ a šikana
22. 11. 2012
Zdravotní kroužek
21. 11. 2012
       
       
Nabídka středních škol Strašidelná cesta zámeckým parkem Okrskové kolo ve florbalu chlapců 8. a 9. tříd Den strašidel u třeťáků
Nabídka škol
20. 11. 2012
Strašidelná cesta
16. 11. 2012
Florbal 8. a 9. tříd
16. 11. 2012
Den strašidel u třeťáků
16. 11. 2012
       
Dějepisná olympiáda Poslední plavání Přehazovaná dívek Přírodovědná soutěž pro první stupeň
Dějepisná olympiáda
13. 11. 2012
Poslední plavání
12. 11. 2012
Přehazovaná dívek
9. 11. 2012
Přírodovědná soutěž
8. 11. 2012
       
Podzim ve výtvarce Výuka dopravní výchovy 2012 Kroužek zumby Plavecký výcvik 2. a 3. třídy
Podzim ve výtvarce
8. 11. 2012
Výuka dopravní výchovy
8. 11. 2012
Kroužek Zumby
7. 11. 2012
Plavecký výcvik
5. 11. 2012
       
Okrskové kolo ve florbalu 6.-7.tříd v Kostelci n.Orl. Větrníky (Pč) Strašidýlka (Pč) Rýsované hrady
Florbal 6. - 7.třída
2. 11. 2012
Větrníky
1. 11. 2012
Strašidýlka
1. 11. 2012
Rýsované hrady
       
Poprvé na počítači Pavouci Městys Častolovice ocenil mladé cyklisty Beseda s p. Albrechtovou - 2. část
Poprvé na počítači Pavouci Městys ocenil cyklisty
29. 10. 2012
Beseda - 2. část
23. 10. 2012
       
Podzimní výstava ve 4. třídě Představení gymnázia v rámci předmětu Svět práce Nový přírůstek ve školní družině Housenky - Pč (5.)
Podzim ve 4. třídě
23. 10. 2012
Představení gymnázia
23. 10. 2012
Nový přírůstek ve ŠD
říjen 2012
Housenky
11. 10. 2012
       
Návštěva žáků 9. ročníku na Obchodní akademii TGM ŽÁCI Z ČASTOLOVIC SE ZLATOU MEDAILÍ Z MISTROVSTVÍ EVROPY MLADÝCH CYKLISTŮ NAVŠTÍVILI MINISTERSTVO DOPRAVY DSMC pro 5.ročníky Výstava Zahrada východních Čech
Návštěva OA v Kostelci
10. 10. 2012
Přijetí na MD ČR
10. 10. 2012
Dopravka 5.roč.
9. 10. 2012
Zahrada vých. Čech
5. 10. 2012
       
Plavecko-běžecký závod Dopravní soutěž v Týništi nad Orlicí Beseda o výchově dětí ME mladých cyklistů v Polsku 2012
Plavecko-běžecký závod
5. 10. 2012
Dopravka v Týništi
26. 9. 2012
Beseda o výchově dětí
25. 9. 2012
ME mladých cyklistů
21.-24. 9. 2012
 
       
       
Okresní kolo v přespolním běhu Loutkové divadlo Želvák Karel Sportovní den 2.stupně v Česticích Sportovní den 1. stupně v Častolovicích
Přespolní běh
21. 9. 2012
Želvák Karel
21. 9. 2012
Sportovní den 2.st.
7. 9. 2012
Sportovní den 1.st.
7. 9. 2012
       
       
Adaptační den 7.ročníku Adaptační den pro 6.ročník Začátek nového školního roku Přivítání nových prvňáčků ve škole
Adaptační den 7.roč.
6. 9. 2012
Adaptační den 6.roč.
5. 9. 2012
Začátek ve 3.třídě
3. 9. 2012
Přivítání prvňáčků
3. 9. 2012
       

Mgr. Miroslav Charvát  ©  2012