Prázdninový provoz kanceláře školy

Úřední hodiny: pondělí – pátek od 8:00 do 12:00
V případě potřeby si prosím telefonicky domluvte schůzku 494 323 004.

Fotogalerie ze školního roku 2016 – 2017

Slavnostní zakončení
Slavnostní zakončení
29. 6. 2017
Nocování ve škole (8.A)
Nocování ve škole (8.A)
28. – 29. 6. 2017
Vyřazení (9.A)
Vyřazení (9.A)
28. 6. 2017
Exkurze Orion (4.A)
Exkurze Orion (4.A)
28. 6. 2017
Florbal, kroužek
Florbal, kroužek
27. 6. 2017
Celostátní soutěž školních časopisů
Celostátní soutěž školních časopisů
26. 6. 2017
Dopravní soutěž
Dopravní soutěž
26. 6. 2017
Hrajeme si i hlavou (4.B)
Hrajeme si i hlavou (4.B)
23. 6. 2017
Výlet ŠD
Výlet ŠD
22. 6. 2017
Olympijský běh
Olympijský běh
21. 6. 2017
Olympijský běh (4.A)
Olympijský běh (4.A)
21. 6. 2017
Bowling (6. - 9.)
Bowling (6. – 9.)
20. 6. 2017
Školní výlet (5.A)
Školní výlet (5.A)
18. a 19. 6. 2017
Školní družina
Školní družina
16. 6. 2017
Prázdninová sluníčka (3.A)
Sluníčka (3.A)
16. 6. 2017
Koncert
Koncert
16. 6. 2017
Výlet (4.B)
Výlet (4.B)
15. 6. 2017
Poznávání přírodnin (6. - 7.)
Poznávání přírodnin
14. 6. 2017
Školní výlet (3.A)
Školní výlet (3.A)
12. 6. 2017
Školní výlet (1.B)
Školní výlet (1.B)
9. 6. 2017
Výlet prvňáčků (1.A)
Výlet prvňáčků (1.A)
9. 6. 2017
Školní družina
Školní družina
9. 6. 2017
Školní výlet (4.A)
Školní výlet (4.A)
6. 6. 2017
Školní výlet (2.A)
Školní výlet (2.A)
6. 6. 2017
Výlet Liberec (6.AB, 7.B)
Výlet Liberec (6.AB, 7.B)
2. 6. 2017
Atletický čtyřboj
Atletický čtyřboj
2. 6. 2017
Dětský den (9.A)
Dětský den (9.A)
2. 6. 2017
Dětský den (8.A)
Dětský den (8.A)
2. 6. 2017
Dětský den (5.A)
Dětský den (5.A)
2. 6. 2017
Dětský den (4.B)
Dětský den (4.B)
2. 6. 2017
Dětský den (4.A)
Dětský den (4.A)
2. 6. 2017
Den dětí (3.A)
Den dětí (3.A)
2. 6. 2017
Dětský den (1.B)
Dětský den (1.B)
2. 6. 2017
Dětský den (1.A)
Dětský den (1.A)
2. 6. 2017
Vybíjená - kraj (6.AB)
Vybíjená (6.AB)
1. 6. 2017
Regionální kolo HMZ - Svitavy
Regionální kolo HMZ
31. 5. 2017
Soutěž Mladý zahrádkář
Soutěž Mladý zahrádkář
31. 5. 2017
Benefiční koncert Krtek
Benefiční koncert Krtek
30. 5. 2017
Pasování na čtenáře (1.B)
Pasování na čtenáře (1.B)
25. 5. 2017
Pasování na čtenáře (1.A)
Pasování na čtenáře (1.A)
25. 5. 2017
Výtvarná výchova (5.A)
Výtvarná výchova (5.A)
24. 5. 2017
Školní družina
Školní družina
23. 5. 2017
Soutěž mladých zdravotníků
Soutěž mladých zdravotníků
22. 5. 2017
RCSPV - atletický čtyřboj
RCSPV – atletický čtyřboj
20. 5. 2017
Sportovní den (2.A)
Sportovní den (2.A)
17. 5. 2017
Sportovní den (1.B)
Sportovní den (1.B)
17. 5. 2017
Sportovní den (1.A)
Sportovní den (1.A)
17. 5. 2017
Poznej svůj region
Poznej svůj region
17. 5. 2017
Sportovní den (3.A, 4.A, 4.B)
Sportovní den
(3.A, 4.A, 4.B)
15. 5. 2017
RCSPV - atletický čtyřboj
RCSPV – atletický čtyřboj
15. 5. 2017
Spojený Tv (8.A)
Spojený Tv (8.A)
12. 5. 2017
Květinový den
Květinový den
4. 5. 2017
Květinový den (4.A)
Květinový den (4.A)
4. 5. 2017
McDonald´s cup
McDonald´s cup
2. 5. 2017
Drátkování - DDM (4.A)
Drátkování – DDM (4.A)
28. 4. 2017
Ptáci na jaře (3.A)
Ptáci na jaře (3.A)
28. 4. 2017
Exkurze Přestavlky (7.B)
Exkurze Přestavlky (7.B)
27. 4. 2017
Exkurze Přestavlky (6.A a 7.A)
Exkurze Přestavlky (6.A a 7.A)
27. 4. 2017
Slavíček - oblastní kolo
Slavíček – oblastní kolo
24. 4. 2017
Zápis
Zápis
19. 4. 2017
Vybíjená (6.AB)
Vybíjená (6.AB)
19. 4. 2017
Hejtmanův pohár (1.A)
Hejtmanův pohár (1.A)
12. 4. 2017
Velikonoční tvoření a klučičí koleda (4.A)
Velikonoční tvoření a klučičí koleda (4.A)
12. 4. 2017
Jarmark (6. - 9.)
Jarmark (6. – 9.)
12. 4. 2017
Školní družina
Školní družina
11. 4. 2017
Galerie moderního umění (4.B)
Galerie (4.B)
11. 4. 2017
Jarmark (1. - 5.)
Jarmark (1. – 5.)
11. 4. 2017
Floristická soutěž
Floristická soutěž
6. 4. 2017
Velikonoční kohouti (3.A)
Velikonoční kohouti (3.A)
6. 4. 2017
Zápis nanečisto
Zápis nanečisto
5. 4. 2017
Jarní výběh (7.AB)
Jarní výběh (7.AB)
5. 4. 2017
Vybíjená (4. - 5.)
Vybíjená (4. – 5.)
4. 4. 2017
Kroužek vaření
Kroužek vaření
3. 4. 2017
Kreslíme si Evropu (5.A)
Kreslíme si Evropu (5.A)
31. 3. 2017
Holčičí koleda (4.A)
Holčičí koleda (4.A)
31. 3. 2017
Slavíček - školní kolo
Slavíček – školní kolo
29. 3. 2017
Vv ve 3. třídě (3.A)
Vv ve 3. třídě (3.A)
29. 3. 2017
Učitelský den (4.A)
Učitelský den (4.A)
28. 3. 2017
Ve 3. třídě učí 9. ročník (3.A)
Ve 3. třídě učí 9. ročník (3.A)
28. 3. 2017
Den naruby (1.A)
Den naruby (1.A)
28. 3. 2017
Obrněný transportér (4.-6.)
Obrněný transportér (4. – 6.)
24. 3. 2017
Ukázka vojenské techniky (4.A)
Ukázka vojenské techniky (4.A)
24. 3. 2017
Ukázka vojenské techniky (3.A)
Ukázka vojenské techniky (3.A)
24. 3. 2017
Obrněný transportér (2.A)
Obrněný transportér (2.A)
24. 3. 2017
Obrněný transportér (1.B)
Obrněný transportér (1.B)
24. 3. 2017
Obrněný transportér (1.A)
Obrněný transportér (1.A)
24. 3. 2017
Příprava na soutěž - vybíjená
Příprava na soutěž – vybíjená
22. 3. 2017
Florbalový kroužek
Florbalový kroužek
21. 3. 2017
Matematický Klokan (4.A)
Matematický Klokan (4.A)
17. 3. 2017
Matematický Klokan
Matematický Klokan
17. 3. 2017
Český rok (balet)
Český rok (balet)
10. 3. 2017
Pythagoriáda
Pythagoriáda
8. 3. 2017
Jaro (3.A)
Jaro (3.A)
10. 3. 2017
Školní družina
Školní družina
10. 3. 2017
Poslední lyžování (3.A)
Poslední lyžování (3.A)
21. 2. 2017
Přehazovaná
Přehazovaná
17. 2. 2017
K. H. Mácha
K. H. Mácha
17. 2. 2017
Vystoupení gymnastiky
Vystoupení gymnastiky
10. 2. 2017
Lyžařský kurz
Lyžařský kurz
6. – 10. 2. 2017
Moje tělo (1.B)
Moje tělo (1.B)
10. 2. 2017
Péče o tělo (1.A)
Péče o tělo (1.A)
9. 2. 2017
Medvědi v zimě (3.A)
Medvědi v zimě (3.A)
8. 2. 2017
Výuka bruslení (2.A)
Výuka bruslení (2.A)
8. 2. 2017
Výuka bruslení (1.B)
Výuka bruslení (1.B)
8. 2. 2017
Výuka bruslení (1.A)
Výuka bruslení (1.A)
8. 2. 2017
Co jsme si vyrobili (4.B)
Co jsme si vyrobili (4.B)
7. 2. 2017
Společenský den 2017
Společenský den
31. 1. 2017
Společenský den (8.A)
Spol. den (8.A)
31. 1. 2017
Společenský den (7.B)
Spol. den (7.B)
31. 1. 2017
Společenský den (7.A)
Spol. den (7.A)
31. 1. 2017
Společenský den (6.B)
Spol. den (6.B)
31. 1. 2017
Společenský den (6.A)
Spol. den (6.A)
31. 1. 2017
Společenský den (5.A)
Spol. den (5.A)
31. 1. 2017
Společenský den (4.B)
Spol. den (4.B)
31. 1. 2017
Společenský den (4.A)
Spol. den (4.A)
31. 1. 2017
Společenský den (3.A)
Spol. den (3.A)
31. 1. 2017
Společenský den (2.A)
Spol. den (2.A)
31. 1. 2017
Společenský den (1.B)
Spol. den (1.B)
31. 1. 2017
Společenský den (1.A)
Spol. den (1.A)
31. 1. 2017
Olympiáda Aj (8.A, 9.A)
Olympiáda Aj
25. 1. 2017
Ptáci v zimě (3.A)
Ptáci v zimě (3.A)
26. 1. 2017
Sněhuláci (3.A)
Sněhuláci (3.A)
18. 1. 2017
Zima (šd)
Zima (šd)
17. 1. 2017
Bobování, bruslení (2.A)
Bobování, bruslení (2.A)
10. 1. 2017
Výuka bruslení (1.A)
Výuka bruslení (1.A)
10. 1. 2017
Zimní radovánky (8.A)
Zima (8.A)
9. 1. 2017
Bobování (5.A)
Bobování (5.A)
6. 1. 2017
Přišla zima (šd)
Přišla zima (šd)
5. 1. 2017
Zimní sporty (3.A)
Zimní sporty (3.A)
5. 1. 2017
Zimní portréty (5.A)
Zimní portréty (5.A)
4. 1. 2017
Bobování (4.A)
Bobování (4.A)
4. 1. 2017
Zimní radovánky (1.B)
Zimní radovánky (1.B)
4. 1. 2017
Zimní radovánky (1.A)
Zimní radovánky (1.A)
4. 1. 2017
Vánoční diskotéka
Vánoční diskotéka
22. 12. 2016
Vánoce (8.A)
Vánoce (8.A)
22. 12. 2016
Vánoce ve škole (7.A)
Vánoce ve škole (7.A)
22. 12. 2016
Vánoce (6.B)
Vánoce (6.B)
22. 12. 2016
Vánoční den (6.A)
Vánoční den (6.A)
22. 12. 2016
Vánoce (5.A)
Vánoce (5.A)
22. 12. 2016
My a dárky (4.B)
My a dárky (4.B)
22. 12. 2016
Vánoční besídka (4.A)
Vánoční besídka (4.A)
22. 12. 2016
Vánoční nadílka (3.A)
Vánoční nadílka (3.A)
22. 12. 2016
Předvánoční čas, besídka (2.A)
Předvánoční čas, besídka (2.A)
22. 12. 2016
Vánoční besídka (1.B)
Vánční besídka (1.B)
22. 12. 2016
Vánoce (1.A)
Vánoce (1.A)
22. 12. 2016
Bruslení (6.A)
Bruslení (6.A)
21. 12. 2016
Vánoční dílničky (1.A)
Vánoční dílničky (1.A)
21. 12. 2016
Zima v parku (šd)
Zima v parku (šd)
20. 12. 2016
Vánoční tvoření (5.A)
Vánoční tvoření (5.A)
21. 12. 2016
Vánoční tvoření (4.A)
Vánoční tvoření (4.A)
21. 12. 2016
Vánoční dílničky (3.A)
Vánoční dílničky (3.A)
21. 12. 2016
Vánoční koncert ve družině
Vánoční koncert ve družině
20. 12. 2016
Bruslení a výstava betlémů (4.A, 4.B)
Bruslení a betlémy (4.A, 4.B)
19. 12. 2016
Bruslení a výstava betlémů v Rychnově n.Kn (3.A)
Bruslení a betlémy (3.A)
19. 12. 2016
Bruslení (2.A)
Bruslení (2.A)
19. 12. 2016
Bruslení (1.B)
Bruslení (1.B)
19. 12. 2016
Bruslení a výstava betlémů (1.A)
Bruslení a betlémy (1.A)
19. 12. 2016
Putování za nebeským světlem (šd)
Putování za nebeským světlem (šd)
15. 12. 2016
Ukončení etwinningového projektu
Ukončení etwinningového projektu
2016
Netradiční hodina slohu (9.A)
Netradiční hodina slohu (9.A)
2016
Film života (8.A)
Film života (8.A)
2016
Prezentace četby (6.A)
Prezentace četby (6.A)
2016
Perníčky (4.B)
Perníčky (4.B)
13. 12. 2016
Vypouštění balónků
Vypouštění balónků
9. 12. 2016
Mikuláš 2016
Mikuláš 2016
5. 12. 2016
Domy v zimě (3.A)
Domy v zimě (3.A)
12. 12. 2016
Mikuláš (4.A)
Mikuláš (4.A)
5. 12. 2016
Nové dresy
Nové dresy
1. 12. 2016
Naše výtvory (3.A)
Naše výtvory (3.A)
30. 11. 2016
Návštěva na OA (9.A)
Návštěva na OA (9.A)
25. 11. 2016
Přehazovaná
Přehazovaná
25. 11. 2016
Podzimní strom (3.A)
Podzimní strom (3.A)
16. 11. 2016
Výlov rybníku (1.-4.)
Výlov rybníku (1.-4.)
15. 11. 2016
Strašidelná cesta
Strašidelná cesta
11. 11. 2016
Jak Martin na bílém koni přijel k nám (ŠD)
Jak Martin na bílém koni přijel k nám (ŠD)
11. 11. 2016
Florbal - okres (6.-8.)
Florbal – okres (6.-8.)
10. 11. 2016
Británie s Britem (3.-9.)
Británie s Britem (3.-9.)
10. 11. 2016
Pečení rohlíčků (4.A)
Pečení rohlíčků (4.A)
10. 11. 2016
Návštěva úřadu práce (9.A)
Návštěva úřadu práce (9.A)
3. 11. 2016
Podzim - otisky (3.A)
Podzim – otisky (3.A)
2. 11. 2016
Florbal (6.-8.)
Florbal (6.-8.)
20. 10. 2016
Vznik života (6.-9.)
Vznik života (6.-9.)
19. 10. 2016
Adaptační kurz (6.A)
Adaptační kurz (6.A)
18. 10. 2016
Pracovní činnosti (5.A)
Pracovní činnosti (5.A)
14. 10. 2016
Pracovní činnosti (4.A)
Pracovní činnosti (4.A)
14. 10. 2016
Sůl nad zlato (2.A, 3.A)
Sůl nad zlato (2.A, 3.A)
13. 10. 2016
Vlaštovky na drátě (3.A)
Vlaštovky na drátě (3.A)
14. 10. 2016
Zahrádkářská výstava (4.A)
Zahrádkářská výstava (4.A)
7. 10. 2016
Adaptační kurz (6.B)
Adaptační kurz (6.B)
5. 10. 2016
Sklizeň (3.A)
Sklizeň (3.A)
30. 9. 2016
Otisk ovoce (1.A)
Otisk ovoce (1.A)
29. 9. 2016
Koncert Marbo (2. stupeň)
Koncert Marbo (2.stupeň)
27. 9. 2016
Koncert Marbo (1. stupeň)
Koncert Marbo (1.stupeň)
27. 9. 2016
Učíme se P, p (1.A)
Učíme se P, p (1.A)
19. 9. 2016
Přespolní běh
Přespolní běh
20. 9. 2016
Talíř ovoce (1.A)
Talíř ovoce (1.A)
20. 9. 2016
Učíme se L, l (1.A)
Učíme se L, l (1.A)
19. 9. 2016
Záhon mrkví (1.A)
Záhon mrkví (1.A)
15. 9. 2016
Učíme se M, m (1.A)
Učíme se M, m (1.A)
14. 9. 2016
Zavařeniny podzimu (3.A)
Zavařeniny podzimu (3.A)
13. 9. 2016
Kočičky a klubíčka (1.A)
Kočičky a klubíčka (1.A)
13. 9. 2016
Sportovní den (6. - 9.)
Sportovní den (6. – 9.)
9. 9. 2016
Sportovní den (5.A)
Sportovní den (5.A)
9. 9. 2016
Sportovní den (4.B)
Sportovní den (4.B)
9. 9. 2016
Sportovní den (4.A)
Sportovní den (4.A)
9. 9. 2016
Sportovní den (2.A a 3.A)
Sportovní den (2.A a 3.A)
9. 9. 2016
Sportovní den (1.B)
Sportovní den (1.B)
9. 9. 2016
Sportovní den (1.A)
Sportovní den (1.A)
9. 9. 2016
První školní den (1.B)
První školní den (1.B)
1. 9. 2016
První školní den (1.A)
První školní den (1.A)
1. 9. 2016
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2018