Prázdninový provoz kanceláře školy

Úřední hodiny: pondělí – pátek od 8:00 do 12:00
V případě potřeby si prosím telefonicky domluvte schůzku 494 323 004.

Fotogalerie ze školního roku 2017 – 2018

Vysvědčení (2.A)
Vysvědčení
(2.A)
29. 6. 2018
Slavnostní vyřazení (9.A)
Slavnostní vyřazení
(9.A)
26. 6. 2018
Hudečkova galerie (9.A)
Hudečkova galerie
(9.A)
26. 6. 2018
Dopravní výchova - soutěž na závěr školního roku (4.A)
Dopravní výchova – soutěž na závěr školního roku
(4.A)
26. 6. 2018
Školní výlet (6.A)
Školní výlet
(6.A)
21. – 23. 6. 2018
Výlet (8.B)
Výlet
(8.B)
22. 6. 2018
Outdoor Resort Březová - výlet (7.A, 7.B a 8.B)
Výlet
(7.A, 7.B a 8.B)
22. 6. 2018
Pasování na čtenáře (1.A)
Pasování na čtenáře
(1.A)
21. 6. 2018
Kroužek gymnastiky - vystoupení pro rodiče
Kroužek gymnastiky
(1. – 9.)
20. 6. 2018
Olympijský běh (1. - 9.)
Olympijský běh
(1. – 9.)
20. 6. 2018
Výlet (9.A)
Výlet
(9.A)
20. 6. 2018
Nocování (8.B)
Nocování
(8.B)
15. 6. 2018
Výlet (8.A)
Výlet
(8.A)
13. 6. 2018
Výlet (2.A)
Výlet
(2.A)
11. 6. 2018
Výlet Praha (1.AB)
Výlet Praha
(1.AB)
6. 6. 2018
Tajný život mazlíčků (1. stupeň)
Tajný život mazlíčků
(1. – 5.)
1. 6. 2018
Den dětí, VZ Týniště nad Orlicí (5.B)
Den dětí, VZ Týniště nad Orlicí
(5.B)
31. 5. 2018
Den na vojenské posádce (5.A)
Den na vojenské posádce
(5.A)
31. 5. 2018
MDD - VZ, Týniště n.Orl. (4.A)
MDD – VZ, Týniště n.Orl.
(4.A)
31. 5. 2018
Den dětí, Týniště n. Orl. (3.A)
Den dětí, Týniště n. Orl.
(3.A)
31. 5. 2018
Den na vojenské posádce (2.A)
Den na vojenské posádce
(2.A)
31. 5. 2018
Týniště (1.A)
Týniště
(1.A)
31. 5. 2018
Zahrádkářská soutěž
Zahrádkářská soutěž
(5., 7. a 8.)
30. 5. 2018
Minifotbal (6. - 7.)
Minifotbal
(6. – 7.)
29. 5. 2018
Berušky a včelky (2.A)
Berušky a včelky
(2.A)
29. 5. 2018
Krajské kolo OVOV
Krajské kolo OVOV
(4. – 7.)
28. 5. 2018
Práce žáků (4.A)
Práce žáků
(4.A)
28. 5. 2018
Malování s Adolfem Dudkem (7. - 9.)
Malování s Adolfem Dudkem
(7. – 9.)
25. 5. 2018
Ilustrátor Adolf Dudek (5. - 7.)
Ilustrátor Adolf Dudek
(5. – 7.)
25. 5. 2018
Malování s Adolfem Dudkem (3.A)
Malování s Adolfem Dudkem
(3.A)
25. 5. 2018
Beseda s malířem Adolfem Dudkem (2.A)
Beseda s malířem
(2.A)
25. 5. 2018
Dudek (1.A)
Dudek
(1.A)
25. 5. 2018
Školní výlet Ostrá (5.A)
Školní výlet Ostrá
(5.A)
22. 5. 2018
Školní výlet Ostrá (4.A)
Školní výlet Ostrá
(4.A)
22. 5. 2018
Školní výlet Ostrá (3.A)
Školní výlet Ostrá
(3.A)
22. 5. 2018
(2. stupeň)
Florbal
(2. stupeň)
22. 5. 2018
Florbal (1. stupeň)
Florbal
(1. stupeň)
21. 5. 2018
Výlet (1.A)
Výlet
(1.A)
18. 5. 2018
Kytice ve váze (2.A)
Kytice ve váze
(2.A)
18. 5. 2018
Soutěž mladých cyklistů - okresní kolo
Soutěž mladých cyklistů
(4. – 9.)
10. 5. 2018
McDonald´s Cup
McDonald´s Cup
(4. – 5.)
10. 5. 2018
Klokánek a Pythagoriáda (5.A)
Klokánek a Pythagoriáda
(5.A)
30. 4. 2018
Čarodějnický den (2.A)
Čarodějnický den
(2.A)
30. 4. 2018
Soutěž mladých zdravotníků v Rychnově n. Kn.
Soutěž mladých zdravotníků
26. 4. 2018
Odznak všestrannosti olympijských vítězů (4. - 8.)
OVOV
(4. -8.)
24. 4. 2018
Zdravotní kroužek
Zdravotní kroužek
19. 4. 2018
Chytré tělo (3. - 9.)
Chytré tělo
(3. – 9.)
18. 4. 2018
Mám chytré tělo (5.AB)
Mám chytré tělo
(5.A a 5.B)
18. 4. 2018
Chytré tělo (3.A a 4.A)
Chytré tělo
(3.A a 4.A)
18. 4. 2018
Práce z Vv a Pč (4.A)
Práce z Vv a Pč
(4.A)
18. 4. 2018
Cimbálová muzika Réva (1. - 2.)
Cimbálová muzika Réva
(1. – 2.)
16. 4. 2018
Výrobek děvčat - jmenovka (6.A)
Výrobek děvčat – jmenovka
(6.A)
16. 4. 2018
Prezentace anglických knih
Prezentace anglických knih
(1. – 9.)
13. 4. 2018
Nadace Krtek (1. - 9.)
Nadace Krtek
(1. – 9.)
10. 4. 2018
Nadace Krtek (5.A, 5.B)
Nadace Krtek
(5.AB)
10. 4. 2018
Pomlázka (2.A)
Pomlázka
(2.A)
4. 4. 2018
Pyžamový den (5.B)
Pyžamový den
(5.B)
3. 4. 2018
Velikonoční pomlázka a pyžamový den (5.A)
Velikonoční pomlázka a pyžamový den
(5.A)
3. 4. 2018
Pyžamový den (4.A)
Pyžamový den
(4.A)
3. 4. 2018
Pyžamový den (2.A)
Pyžamový den
(2.A)
3. 4. 2018
Vybíjená (6.A)
Vybíjená
(6.A)
28. 3. 2018
Velikonoční výstava (5.A)
Velikonoční výstava
(5.A)
23. 3. 2018
Výstava Velikonoce (2.A)
Výstava Velikonoce
(2.A)
23. 3. 2018
Floristická soutěž
Floristická soutěž
(8.-9.)
22. 3. 2018
Velikonoční jarmark (5.B)
Velikonoční jarmark
(5.B)
21. 3. 2018
Velikonoční jarmark (5.A)
Velikonoční jarmark
(5.A)
21. 3. 2018
Velikonoční jarmark (4.A)
Velikonoční jarmark
(4.A)
21. 3. 2018
Velikonoční jarmark (3.A)
Velikonoční jarmark
(3.A)
21. 3. 2018
Velikonoční jarmark (1. - 9.)
Velikonoční jarmark
(1. – 9.)
21. 3. 2018
Setkání parlamentů 2018
Setkání parlamentů
(6. – 9.)
20. 3. 2018
Holčičí koleda (2.A)
Holčičí koleda
(2.A)
19. 3. 2018
Velikonoční motivy (4.A)
Velikonoční motivy
(4.A)
14. 3. 2018
Přehazovaná IV
Přehazovaná IV
(8. – 9.)
2. 3. 2018
Hudební pořad Divadlo Slunečnice (3. - 9.)
Hudební pořad Divadlo Slunečnice
(3. – 9.)
1. 3. 2018
Přehazovaná III
Přehazovaná III
(6. – 8.)
23. 2. 2018
Fandíme našim olympionikům (2.A)
Fandíme
(2.A)
23. 2. 2018
Projekt - Žijeme olympiádou (4.A)
Žijeme olympiádou
(4.A)
21. 2. 2018
Zeměpisná olympiáda - okres
Zeměpisná olympiáda
(6. – 8.)
20. 2. 2018
Přišíváme knoflíky (2.A)
Přišíváme knoflíky
(2.A)
17. 2. 2018
Valentýn (4.A)
Valentýn
(4.A)
14. 2. 2018
Lyžařský výcvik 2018
Lyžařský výcvik
(6.-9.)
5. – 9. 2. 2018
Taneční hodina s J. Solárem
Taneční hodina
(1.-5.)
1. 2. 2018
Společenské tance (3.A)
Společenské tance
(3.A)
1. 2. 2018
Tančíme (2.A)
Tančíme
(2.A)
1. 2. 2018
Pololetní vysvědčení (2.A)
Pololetní vysvědčení
(2.A)
31. 1. 2018
Společenský den (1. - 9.)
Společenský den
(1. – 9.)
31. 1. 2018
Společenský den (5.B)
Společenský den
(5.B)
31. 1. 2018
Společenský den a vysvědčení (5.A)
Společenský den
(5.A)
31. 1. 2018
Společenský den, vysvědčení (4.A)
Společenský den
(4.A)
31. 1. 2018
Společenský den a vysvědčení (1.A)
Společenský den
(1.A)
31. 1. 2018
Koncert Marbo (1. - 5.)
Koncert Marbo
(1. – 5.)
30. 1. 2018
MARBO koncert (5.AB)
MARBO koncert
(5.AB)
30. 1. 2018
Bruslení (3. - 4.)
Bruslení
(3. – 4.)
26. 1. 2018
Zeměpisná olympiáda (6.-9.)
Zeměpisná olympiáda
(6. – 9.)
24. 1. 2018
Otvírač (7.AB)
Otvírač
(7.AB)
24. 1. 2018
Úhelník (7.AB)
Úhelník
(7.AB)
24. 1. 2018
Brousítko (6.A)
Brousítko
(6.A)
24. 1. 2018
Třídění odpadu (7.AB)
Třídění odpadu
(7.AB)
19. 1. 2018
Tonda Obal (6.A)
Tonda Obal
(6.A)
19. 1. 2018
Tonda Obal (5.B)
Tonda Obal
(5.B)
19. 1. 2018
Třídění a recyklace (5.A)
Třídění a recyklace
(5.A)
19. 1. 2018
Třídění a recyklace (3.A)
Třídění a recyklace
(3.A)
19. 1. 2018
Třídění a recyklace (2.A)
Třídění a recyklace
(2.A)
19. 1. 2018
Olympiáda Aj (8. - 9.)
Olympiáda Aj
(8. – 9.)
17. 1. 2018
Smažení koblih (5.A)
Smažení koblih
(5.A)
17. 1. 2018
Tučňáci (2.A)
Tučňáci
(2.A)
17. 1. 2018
Bruslení (8.AB)
Bruslení
(8.AB)
12. 1. 2018
Tři králové a domy v zimě (4.A)
Tři králové a domy v zimě
(4.A)
10. 1. 2018
Zimní (2.A)
Zimní
(2.A)
5. 1. 2018
Vánoční disko (6.-9.)
Vánoční disko
(6.-9.)
22. 12. 2017
Vánoce (7.B)
Vánoce
(7.B)
22. 12. 2017
Vánoční den (7.A)
Vánoční den
(7.A)
22. 12. 2017
Vánoční besídka (5.B)
Vánoční besídka
(5.B)
22. 12. 2017
Vánoční besídka (5.A)
Vánoční besídka
(5.A)
22. 12. 2017
Vánoční besídka (4.A)
Vánoční besídka
(4.A)
22. 12. 2017
Vánoční besídka (3.A)
Vánoční besídka
(3.A)
22. 12. 2017
Vánoce (2.A)
Vánoce
(2.A)
22. 12. 2017
Předvánoční čas (1.A)
Předvánoční čas
(1.A)
22. 12. 2017
Jmenovka (6.A)
Jmenovka
(6.A)
21. 12. 2017
Na sněhu (2.A)
Na sněhu
(2.A)
20. 12. 2017
Halová kopaná (6.-7.)
Halová kopaná
(6.-7.)
19. 12. 2017
Předvánoční tvoření (5.A)
Předvánoční tvoření
(5.A)
19. 12. 2017
Bruslení (5.B)
Bruslení
(5.B)
19. 12. 2017
Bruslení (5.A)
Bruslení
(5.A)
19. 12. 2017
Bruslení a betlémy (4.A)
Bruslení a betlémy
(4.A)
19. 12. 2017
Bruslení a betlémy (3.A)
Bruslení a betlémy
(3.A)
19. 12. 2017
Betlémy a bruslení (2.A)
Betlémy a bruslení
(2.A)
19. 12. 2017
Bruslení (7.A)
Bruslení
(7.A)
18. 12. 2017
Bruslení (6.A)
Bruslení
(6.A)
18. 12. 2017
Sněhuláci (2.A)
Sněhuláci
(2.A)
18. 12. 2017
Vánoce ve ŠD
Vánoce ve ŠD
(šd)
15. 12. 2017
Vánoční svícny (4.A)
Vánoční svícny
(4.A)
15. 12. 2017
Výlet ŠD doTřebechovic
Výlet ŠD doTřebechovic
(šd)
14. 12. 2017
Voskovec a Werich (6. - 9.)
Voskovec a Werich
(6. – 9.)
13. 12. 2017
Bruslení (7.B)
Bruslení
(7.B)
12. 12. 2017
Sněhuláci (4.A)
Sněhuláci
(4.A)
8. 12. 2017
Mikuláš (5.A)
Mikuláš
(5.A)
5. 12. 2017
Mikuláš (4.A)
Mikuláš
(4.A)
5. 12. 2017
Mikuláš (2.A)
Mikuláš
(2.A)
5. 12. 2017
Mikuláš 2017
Mikuláš
(1. – 9.)
5. 12. 2017
Výuka bruslení (2.A)
Výuka bruslení
(2.A)
4. 12. 2017
Čerti (4.A)
Čerti
(4.A)
29. 11. 2017
Glazování (2.A)
Glazování
(2.A)
28. 11. 2017
Výuka bruslení (2.A)
Výuka bruslení
(2.A)
27. 11. 2017
Londýn (7. - 9.)
Londýn
(7. – 9.)
26 – 30. 11. 2017
Učíme se s fotoaparátem - DT (7.AB)
Učíme se s fotoaparátem
(7.AB)
24. 11. 2017
Z devatero pohádek (1. stupeň)
Z devatero pohádek
(1. stupeň)
24. 11. 2017
Semiramis (6.A)
Semiramis
(6.A)
23. 11. 2017
Keramické dílničky (5.A)
Keramické dílničky
(5.A)
20. 11. 2017
Výuka bruslení (2.A)
Výuka bruslení
(2.A)
20. 11. 2017
Komiks
Komiks
16. 11. 2017
Komiks (5.AB)
Komiks (5.AB)
16. 11. 2017
Svatý Martin (2.A)
Svatý Martin (2.A)
15. 11. 2017
Strašidelná cesta
Strašidelná cesta
10. 11. 2017
Bobřík informatiky (4. - 7.)
Bobřík informatiky (4. – 7.)
7. – 10. 11. 2017
Dýně (2.A)
Dýně
(2.A)
10. 11. 2017
Strašidla z papíru (4.A)
Strašidla z papíru
(4.A)
10. 11. 2017
Černobílý den
Černobílý den
10. 11. 2017
Černobílý den (4.A)
Černobílý den
(4.A)
10. 11. 2017
Černobílý den (1.A)
Černobílý den
(1.A)
10. 11. 2017
Keramické dílničky (2.A)
Keramické dílničky
(2.A)
10. 11. 2017
Historické osobnosti (4. - 6.)
Historické osobnosti
(4. – 6.)
8. 11. 2017
Historické osobnosti (5.B)
Historické osobnosti
(5.B)
8. 11. 2017
Historické osobnosti (5.A)
Historické osobnosti
(5.A)
8. 11. 2017
Historické osobnosti (4.A)
Historické osobnosti
(4.A)
8. 11. 2017
Historické osobnosti (3.A)
Historické osobnosti
(3.A)
8. 11. 2017
Historické osobnosti (2.A)
Historické osobnosti
(2.A)
8. 11. 2017
Historické osobnosti (1.A)
Historické osobnosti
(1.A)
8. 11. 2017
Keramické dílničky (4.A)
Keramické dílničky
(4.A)
6. 11. 2017
Sovy z listí (4.A)
Sovy z listí
(4.A)
3. 11. 2017
Florbal (6. - 7.)
Florbal
(6. – 7.)
2. 11. 2017
Keramické dílničky (3.A)
Keramické dílničky
(3.A)
2. 11. 2017
Halloween (5.B)
Halloween
(5.B)
31. 10. 2017
Halloween (5.A)
Halloween
(5.A)
31. 10. 2017
Halloween (4.A)
Halloween
(4.A)
31. 10. 2017
Halloween (3.A)
Halloween
(3.A)
31. 10. 2017
Halloween (2.A)
Halloween
(2.A)
31. 10. 2017
Halloween (1. - 9.)
Halloween
(1. – 9.)
31. 10. 2017
Florbal (7. - 9. ročníků)
Florbal
(8. – 9.)
25. 10. 2017
Prezentace Podorlického vzdělávací centra (8. - 9.)
Prezentace Podorlického vzdělávací centra
(8. – 9.)
25. 10. 2017
Autorské čtení s Petrou Braunovou
Autorské čtení
25. 10. 2017
Autorské čtení (5.B)
Autorské čtení
(5.B)
25. 10. 2017
Autorské čtení (5.A)
Autorské čtení
(5.A)
25. 10. 2017
Británie s Britem (3. - 9.)
Británie s Britem
(3. – 9.)
24. 10. 2017
Draci, vyškrabávané listy a příšerky (4.A)
Draci
(4.A)
24. 10. 2017
Kočky (2.A)
Kočky
(2.A)
18. 10. 2017
Setkání s europoslancem (8. - 9.)
Setkání s europoslancem
(8. – 9.)
20. 10. 2017
Podzimníčci (2.A)
Podzimníčci (2.A)
(2.A)
12. 10. 2017
O kocouru Mikešovi (1. - 4.)
O kocouru Mikešovi
(1. – 4.)
10. 10. 2017
Březové háje (4.A)
Březové háje
(4.A)
6. 10. 2017
Pečení koláčů (5.A)
Pečení koláčů
(5.A)
2. 10. 2017
Zahrada východních Čech
Zahrada východních Čech
29. 9. 2017
Zahrádkářská výstava (5.A)
Zahrádkářská výstava
(5.A)
29. 9. 2017
Výstava ovoce a zeleniny (2.A)
Výstava ovoce a zeleniny
(2.A)
29. 9. 2017
Sovičky (2.A)
Sovičky
(2.A)
27. 9. 2017
Prohlídka zámku (5.A)
Prohlídka zámku
(5.A)
26. 9. 2017
Přespolní běh
Přespolní běh
25. 9. 2017
Naše masky z papíru (4.A)
Naše masky z papíru
(4.A)
22. 9. 2017
Dopravní soutěž
Dopravní soutěž
20. 9. 2017
Strom (2.A)
Strom
(2.A)
20. 9. 2017
Adaptační kurz (6.A)
Adaptační kurz
(6.A)
19. 9. 2017
Družina
Družina
19. 9. 2017
Dravci (5.AB)
Dravci
(8.AB)
19. 9. 2017
Dravci (4.A)
Dravci
(4.A)
19. 9. 2017
Dravci (4.A)
Dravci
(4.A)
19. 9. 2017
Dravci (3.A)
Dravci
(3.A)
19. 9. 2017
Dravci (2.A)
Dravci
(2.A)
19. 9. 2017
Dravci (1.A)
Dravci
(1.A)
19. 9. 2017
Vlaštovky (1.A)
Vlaštovky
(1.A)
19. 9. 2017
Narozeninové dorty (4.A)
Narozeninové dorty
(4.A)
14. 9. 2017
Prázdninové brýle (2.A)
Prázdninové brýle
(2.A)
13. 9. 2017
Sportovní den (6.A, 7.AB)
Sportovní den
(6.A, 7.AB)
8. 9. 2017
Sportovní den (4.A, 5.AB)
Sportovní den
(4.A, 5.AB)
8. 9. 2017
Sportovní den (3.A)
Sportovní den
(3.A)
8. 9. 2017
Sportovní den (2.A)
Sportovní den
(2.A)
8. 9. 2017
Prázdninové brýle (4.A)
Prázdninové brýle
(4.A)
6. 9. 2017
První školní den (1.AB)
První školní den
(1.AB)
4. 9. 2017
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2018