Prázdninový provoz kanceláře školy

Úřední hodiny: pondělí – pátek od 8:00 do 12:00
V případě potřeby si prosím telefonicky domluvte schůzku 494 323 004.

Fotogalerie ze školního roku 2018 – 2019

Vysvědčení (3.A)
Vysvědčení
(3.A)
28. 6. 2019
Slavnostní vyřazení (9.B)
Slavnostní vyřazení
(9.B)
27. 6. 2019
Slavnostní vyřazení (9.A)
Slavnostní vyřazení
(9.A)
27. 6. 2019
Slavnostní zakončení školního roku (1. - 9.)
Slavnostní zakončení
(1. – 9.)
27. 6. 2019
Spaní ve škole (5.A)
Spaní ve škole
(5.A)
26. 6. 2019
Výrobky děvčat z Pč (6.AB)
Výrobky z Pč
(6.AB)
24. 6. 2019
Workoutové hřiště (1. - 9.)
Workoutové hřiště
(1. – 9.)
21. 6. 2019
Zahraniční dny (6. - 9.)
Zahraniční dny
(6. – 9.)
21. 6. 2019
Zahraniční dny (5.A)
Zahraniční dny
(5.A)
21. 6. 2019
Noc ve škole (3.A)
Noc ve škole
(3.A)
20. 6. 2019
Olympijský den (1. - 9.)
Olympijský den
(1. – 9.)
19. 6. 2019
Školní výlet (8.A + 9.B)
Školní výlet
(8.A + 9.B)
16. – 18. 6. 2019
Výlet (7.A)
Výlet
(7.A)
11. 6. 2019
Divadlo HK (6. - 9.)
Divadlo HK
(6. – 9.)
11. 6. 2019
Školní výlet (6.AB)
Školní výlet
(6.AB)
7. 6. 2019
Školní výlet (4.A, 5.A)
Školní výlet
(4.A, 5.A)
6. 6. 2019
Výroba bezové šťávy (4.A)
Výroba bezové šťávy
(4.A)
4. 6. 2019
Klicperovo divadlo (6. - 8.)
Klicperovo divadlo
(6. – 8.)
3. 6. 2019
Hurá na výlet (3.A)
Hurá na výlet
(3.A)
3. 6. 2019
Výlet (2.A)
Výlet
(2.A)
3. 6. 2019
Školní výlet (1.A)
Školní výlet
(1.A)
3. 6. 2019
DT - práce žáků (7.A)
DT – práce žáků
(7.A)
30. 5. 2019
Zahrádkářská soutěž (4. - 9.)
Zahrádkářská soutěž
(4. – 9.)
29. 5. 2019
Beseda o animovaném filmu Krysáci (3. - 5.)
Beseda o animovaném filmu
(3. – 5.)
29. 5. 2019
Regionální soutěž Madých zdravotníků (3. - 5.)
Regionální soutěž Madých zdravotníků
(3. – 5.)
29. 5. 2019
Pasování na čtenáře (1.A)
Pasování na čtenáře
(1.A)
29. 5. 2019
Kočky z dýhy (5.A)
Kočky z dýhy
(5.A)
28. 5. 2019
Vlastnoručně vyrobené stolní hry (3.A)
Stolní hry
(3.A)
27. 5. 2019
Výlet ŠD Hrádek u Nechanic (ŠD)
Výlet ŠD
(ŠD)
24. 5. 2019
Rámečky a svíčky - výrobky děvčat z Pč (7.A)
Rámečky a svíčky
(7.A)
24. 5. 2019
I Michelangelo maloval Sixtinskou kapli vleže (5.A)
Malování vleže
(5.A)
22. 5. 2019
Popis pracovního postupu - recept (5.A)
Popis pracovního postupu
(5.A)
21. 5. 2019
Okresní kolo ve vybíjené (6.AB)
Okresní kolo ve vybíjené
(6.AB)
16. 5. 2019
Kytice ve váze, ježek, teplé a studené barvy (5.A)
Teplé a studené barvy
(5.A)
15. 5. 2019
Krajské kolo OVOV (5. -7.)
Krajské kolo OVOV
(5. – 7.)
14. 5. 2019
Čarodějnický den (3.A)
Čarodějnický den
(3.A)
30. 4. 2019
Soutěž HMZ - oblastní kolo v Rychnově nad Kněžnou (3. - 9.)
Soutěž HMZ – oblastní kolo
(3. – 9.)
24. 4. 2019
Čarodejnice a džbány (5.A)
Čarodejnice a džbány
(5.A)
24. 4. 2019
Koleda (3.A)
Koleda
(3.A)
23. 4. 2019
Den Země (2.A)
Den Země
(2.A)
22. 4. 2019
Odznak všestrannosti (4. - 9.)
Odznak všestrannosti
(4. – 9.)
17. 4. 2019
Zápis prvňáčků
Zápis prvňáčků
16. 4. 2019
Jarmark (5.A)
Velikonoční jarmark
(5.A)
16. 4. 2019
Jarmark (4.A)
Velikonoční jarmark
(4.A)
16. 4. 2019
Jarmark (3.A)
Jarmark
(3.A)
16. 4. 2019
Pečení velikonočních mazanců (4.A)
Pečení velikonočních mazanců
(4.A)
15. 4. 2019
Velikonoční výstava (4.A)
Velikonoční výstava
(4.A)
12. 4. 2019
Velikonoční výstava (3.A)
Velikonoční výstava
(3.A)
12. 4. 2019
Holčičí koleda (3.A)
Z hodin informatiky
(4.A)
11. 4. 2019
Minifotbal (7. - 9.)
Minifotbal
(7. – 9.)
10. 4. 2019
Marbo (1. - 5.)
Marbo
(1. – 5.)
10. 4. 2019
Holčičí koleda (3.A)
Holčičí koleda
(3.A)
5. 4. 2019
Okresní kolo fyzikální olympiády (8. - 9.)
Fyzikální olympiáda
(8. – 9.)
3. 4. 2019
Škola v pohybu (9.AB)
Škola v pohybu
(9.AB)
2. 4. 2019
Pyžamový den a bitva se 4. třídou (5.A)
Pyžamový den
(5.A)
1. 4. 2019
Pyžamový den (3.A)
Pyžamový den
(3.A)
1. 4. 2019
Projekt Jaro v přírodě (2.A)
Jaro v přírodě
(2.A)
29. 3. 2019
Florbal - kraj (5.A)
Florbal – kraj
(5.A)
27. 3. 2019
Knihovna - Maraton čtení (5.A)
Maraton čtení
(5.A)
25. 3. 2019
Maraton čtení (4.A)
Maraton čtení
(4.A)
25. 3. 2019
Čtenářský maraton (3.A)
Čtenářský maraton
(3.A)
25. 3. 2019
Návštěva knihovny (2.A)
Návštěva knihovny
(2.A)
25. 3. 2019
Matematický klokan (4.A)
Matematický klokan
(4.A)
22. 3. 2019
Cvrček (3.A)
Cvrček
(3.A)
22. 3. 2019
Florbal (5.A)
Florbal
(5.A)
20. 3. 2019
Kytička pro maminku (3.A)
Kytička pro maminku
(3.A)
8. 3. 2019
Projekt Evropa (5.A)
Projekt Evropa
(5.A)
7. 3. 2019
Projekt Masopust (2.A)
Projekt Masopust
(2.A)
26. 2. – 6. 3. 2019
Basketbal (8. - 9.)
Basketbal
(8. – 9.)
4. 3. 2019
Podnebné pásy (5.A)
Podnebné pásy
(5.A)
4. 3. 2019
Bruslařská školička (2.A)
Bruslařská školička
(2.A)
18. 2. – 4. 3.2019
America with Neil (3. - 9.)
America with Neil
(3. – 9.)
25. 2. 2019
Přehazovaná (6. - 7.)
Přehazovaná
(6. – 7.)
22. 2. 2019
Bruslení (4.A, 5.A)
Bruslení
(4.A, 5.A)
21. 2. 2019
Karneval v ŠD
Karneval
(ŠD)
19. 2. 2019
Den masek (5.A)
Den masek
(5.A)
19. 2. 2019
Den v maskách (4.A)
Den v maskách
(4.A)
19. 2. 2019
Den v maskách (3.A)
Den v maskách
(3.A)
19. 2. 2019
Karneval (2.A)
Karneval
(2.A)
19. 2. 2019
Karneval (1.A)
Karneval
(1.A)
19. 2. 2019
Zimní tvoření (3.A)
Zimní tvoření
(3.A)
18. 2. 2019
Bruslení (1.A)
Bruslení
(1.A)
18. 2. 2019
Krmení zvěře (5.A)
Krmení zvěře
(5.A)
12. 2. 2019
Projekt Vesmír (3.A)
Projekt Vesmír
(3.A)
11. 2. 2019
Zimní radovánky (1.A)
Zimní radovánky
(1.A)
6. 2. 2019
Zimní radovánky v ŠD
Zimní radovánky
(ŠD)
5. 2. 2019
Ryby (5.A)
Ryby
(5.A)
5. 2. 2019
Lyžák (6. - 9.)
Lyžák
(6. – 9.)
4. – 8. 2. 2019
Autorské čtení (6.AB)
Autorské čtení
(6.AB)
31. 1. 2019
Společenský den (5.A)
Společenský den
(5.A)
31. 1. 2019
Společenské tance (4.A)
Společenské tance
(4.A)
31. 1. 2019
Společenský den (3.A)
Společenský den
(3.A)
31. 1. 2019
Rozlučka se spolužákem (5.A)
Rozlučka se spolužákem
(5.A)
30. 1. 2019
Zimní tvoření pro ptáčky v ŠD
Zimní tvoření pro ptáčky v ŠD
(ŠD)
29. 1. 2019
Diskotéka v Hv (5.A)
Diskotéka v Hv
(5.A)
28. 1. 2019
Sněhuláci (5.A)
Sněhuláci
(5.A)
28. 1. 2019
Horký čaj (3.A)
Horký čaj
(3.A)
22. 1. 2019
Bobování (4.A)
Bobování
(4.A)
11. 1. 2019
Zimní krajina (5.A)
Zimní krajina
(5.A)
10. 1. 2019
Bruslení (7.A)
Bruslení
(7.A)
8. 1. 2019
Bruslení RK (6.AB)
Bruslení RK
(6.AB)
4. 1. 2019
Vánoce (8.B)
Vánoce
(8.B)
21. 12. 2018
Vánoce (7.A)
Vánoce
(7.A)
21. 12. 2018
Vánoční den (6.B)
Vánoční den
(6.B)
21. 12. 2018
Vánoce (6.A)
Vánoce
(6.A)
21. 12. 2018
Vánoce v 5. třídě
Vánoce v 5. třídě
(5.A)
21. 12. 2018
Vánoční besídka (4.A)
Vánoční besídka
(4.A)
21. 12. 2018
Vánoce (3.A)
Vánoce
(3.A)
21. 12. 2018
Vánoční besídka (1.A)
Vánoční besídka
(1.A)
21. 12. 2018
Předvánoční čas v první třídě
Předvánoční čas
(1.A)
21. 12. 2018
Vánoční turnaj - Voděrady (6. - 7.)
Vánoční turnaj
(6. – 7.)
19. 12. 2018
Vánoční koncert ve školní družině
Vánoční koncert
(ŠD)
18. 12. 2018
Bruslení a betlémy v RK (5.A)
Bruslení a betlémy v RK
(5.A)
18. 12. 2018
Bruslení (4.A)
Bruslení
(4.A)
18. 12. 2018
Betlémy a bruslení (3.A)
Betlémy a bruslení
(3.A)
18. 12. 2018
Bruslení a betlémy (2.A)
Bruslení a betlémy
(2.A)
18. 12. 2018
Výrobek ze dřeva - jmenovka (6.AB)
Jmenovka
(6.AB)
17. 12. 2018
Ježíšek naděloval i ve školní družině
Vánoční nadílka
(ŠD)
14. 12. 2018
Vánoční setkání (2.A)
Vánoční setkání
(2.A)
13. 12. 2018
Andělé a vánoční stromečky (5.A)
Andělé a vánoční stromečky
(5.A)
12. 12. 2018
Halová kopaná (7. - 9.)
Halová kopaná
(7. – 9.)
10. 12. 2018
Přehazovaná (8. - 9.)
Přehazovaná
(8. – 9.)
7. 12. 2018
Vánoční výlet školní družiny
Vánoční výlet
(ŠD)
7. 12. 2018
Mikuláš ve škole (1. - 9.)
Mikuláš ve škole
(1. – 9.)
6. 12. 2018
Mikulášská nadílka (5.A)
Mikulášská nadílka
(5.A)
6. 12. 2018
Mikulášská nadílka (4.A)
Mikulášská nadílka
(4.A)
6. 12. 2018
Mikuláš a čerti (3.A)
Mikuláš a čerti
(3.A)
6. 12. 2018
Informační brožura - opakování ČR (5.A)
Informační brožura
(5.A)
6. 12. 2018
Čerti (5.A)
Čerti
(5.A)
5. 12. 2018
Mistrovství světa ve florbale
Mistrovství světa ve florbale
(5. – 9.)
3. 12. 2018
Zimní tvoření (4.A)
Zimní tvoření
(4.A)
2. 12. 2018
Podzimní tvoření (4.A)
Podzimní tvoření
(4.A)
2. 12. 2018
Podzimní tvoření (3.A)
Podzimní tvoření
(3.A)
29. 11. 2018
Procvičujeme předpony s-, z-, vz-
Procvičujeme předpony
(5.A)
27. 11. 2018
Kniha o podzimu (5.A)
Kniha o podzimu
(5.A)
26. 11. 2018
Dinosauři - skupinová práce (5.A)
Dinosauři
(5.A)
26. 11. 2018
Florbal - okresní finále (8.-9.)
Florbal – okresní finále
(8.-9.)
20. 11. 2018
Environmentální výuka (šd)
Environmentální výuka
(ŠD)
15. 11. 2018
Florbal (8.-9.)
Florbal
(8.-9.)
14. 11. 2018
Strašidelná cesta
Strašidelná cesta
(1. – 9.)
9. 11. 2018
Martinské hodování (šd)
Martinské hodování
(ŠD)
9. 11. 2018
Bobřík informatiky (5.-7.)
Bobřík informatiky
(5.-7.)
9. 11. 2018
MK Častolovice 100 let ČR (5.A)
MK Častolovice 100 let ČR
(5.A)
8. 11. 2018
Florbal (6.-7.)
Florbal
(6.-7.)
7. 11. 2018
Svatomartinské rohlíčky (3.A)
Svatomartinské rohlíčky
(3.A)
7. 11. 2018
Mezi lvem a orlicí (3.A)
Mezi lvem a orlicí
(3.A)
7. 11. 2018
Bobřík informatiky (4.A)
Bobřík informatiky
(4.A)
6. 11. 2018
Z hodiny fyziky - Archimedův zákon (8.A, 8.B)
Z hodiny fyziky
(8.A, 8.B)
1. 11. 2018
Oslava 100. výročí vzniku ČSR
Oslava 100. výročí vzniku ČSR
(1. – 9.)
27. 10. 2018
Florbal (5.A)
Florbal
(5.A)
26. 10. 2018
Máme rádi Česko (3.A)
Máme rádi Česko (3.A)
26. 10. 2018
100 let ČR (5.A)
100 let ČR
(5.A)
23. 10. 2018
100 let Československa (3.A)
100 let Československa
(3.A)
18. 10. 2018
Když nerostou opravdové... (5.A)
Když nerostou opravdové…
(5.A)
18 10. 2018
Moje hračka - popis (3.A)
Moje hračka
(3.A)
15. 10. 2018
Podzimní tvoření (5.A)
Podzimní tvoření
(5.A)
10. 10. 2018
Pohádky z pařezové chaloupky (1. - 4.)
Pohádky z pařezové chaloupky
(1. – 4.)
10. 10. 2018
Přespolní běh, kraj (6.-7.)
Přespolní běh, kraj
(6.-7.)
9. 10. 2018
Zahrádkářská výstava (5.A)
Zahrádkářská výstava
(5.A)
5. 10. 2018
Zahrádkářská výstava (4.A)
Zahrádkářská výstava
(4.A)
5. 10. 2018
Zahrádkářská výstava (3.A)
Zahrádkářská výstava
(3.A)
5. 10. 2018
Papíroví draci (5.A)
Papíroví draci
(5.A)
2. 10. 2018
Sportovní den - rozhledna Vrbice (6. - 9.)
Rozhledna Vrbice
(6. – 9.)
27. 9. 2018
Cyklovýlet (8.AB)
Cyklovýlet
(8.AB)
27. 9. 2018
Cyklovýlet (7.A)
Cyklovýlet
(7.A)
27. 9. 2018
Sportovní den (3.AB)
Sportovní den
(3.AB)
27. 9. 2018
Sportovní den (1.A)
Sportovní den
(1.A)
27. 9. 2018
Ježek (3.A)
Ježek
(3.A)
24. 9. 2018
Výstava - Cesta do pravěku (6.AB)
Cesta do pravěku
(6.AB)
21. 9. 2018
Ukázka šermu (3. - 5.)
Ukázka šermu
(3. – 5.)
21. 9. 2018
Zavařujeme (3.A)
Zavařujeme
(3.A)
20. 9. 2018
Skládáme pamětihodnosti Prahy (5.A)
Skládáme pamětihodnosti Prahy
(5.A)
18. 9. 2018
Letní pantoflíčky (5.A)
Letní pantoflíčky
(5.A)
12. 9. 2018
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2018