Fotogalerie ze školního roku 2019 – 2020

 školní rok 2019 – 2020

Slavnostní ukončení deváťáků 2020 (9.A , 9.B)
Slavnostní ukončení deváťáků
(9.A , 9.B)
25. 6. 2020
Lyžák 2020 (5.- 9.)
Lyžák
(5.-9.)
9. – 13. 3. 2020
Koncert Bez masky (1.- 5.)
Koncert Bez masky
(1.- 5.)
10. 3. 2020
Strašidla a havrani v zimě (4.A)
Strašidla a havrani v zimě
(4.A)
10. 3. 2020
Prvouka - nemoc, úraz (1.A)
Prvouka – nemoc, úraz
(1.A)
5. 3. 2020
Lovci mamutů, netopýři (4.A)
Lovci mamutů, netopýři
(4.A)
3. 3. 2020
Bruslení (3.A)
Bruslení
(3.A)
2. 3. 2020
Výuka bruslení (1.A)
Výuka bruslení
(1.A)
2. 3. 2020
Masopustní pečení (5.A)
Masopustní pečení
(5.A)
27. 2. 2020
Bruslení RK (5.A)
Bruslení RK
(5.A)
24. 2. 2020
Čtenářská dílna (3.A)
Čtenářská dílna
(3.A)
21. 2. 2020
Rok krysy a masopust (3.A)
Rok krysy a masopust
(3.A)
21. 2. 2020
Beseda s odborníkem na Spartu (školní klub)
Beseda s odborníkem na Spartu
(školní klub)
19. 2. 2020
Valentýn, zimní koláž (4.A)
Valentýn, zimní koláž
(4.A)
14. 2. 2020
Kouzelník (3.A)
Kouzelník
(3.A)
13. 2. 2020
Kouzelnické představení (1. - 5.)
Kouzelnické představení
(1. – 5.)
13. 2. 2020
Moje první vysvědčení (1.A)
První vysvědčení
(1.A)
30. 1. 2020
Den s hendikepem (1. - 5.)
Den s hendikepem
(1. – 5.)
30. 1. 2020
Den s hendikepem (3.A)
Den s hendikepem
(3.A)
30. 1. 2020
Den s hendikepem (1.A)
Den s hendikepem
(1.A)
30. 1. 2020
Zima za okny, ptáčci v zimě (4.A)
Ptáčci v zimě
(4.A)
28. 1. 2020
Roto abeceda (1.A)
Roto abeceda
(1.A)
27. 1. 2020
Krmíme ptáčky (1.A)
Krmíme ptáčky
(1.A)
24. 1. 2020
Zimní výtvarka (1.A)
Zimní výtvarka
(1.A)
23. 1. 2020
Zeměpisná olympiáda (6. - 9.)
Zeměpisná olympiáda
(6. – 9.)
22. 1. 2020
Už píšu perem (1.A)
Už píšu perem
(1.A)
22. 1. 2020
Sněhuláci a lední medvědi, písnička Večerníček (4.A)
Sněhuláci
(4.A)
20. 1. 2020
Návštěva spolužačky v nemocnici (8.A)
Návštěva spolužačky
(8.A)
10. 1. 2020
Zasněžené domečky (4.A)
Zasněžené domečky
(4.A)
8. 1. 2020
Chytré tělo (5.A)
Chytré tělo
(5.A)
7. 1. 2020
Mám chytré tělo (3.A)
Mám chytré tělo
(3.A)
7. 1. 2020
Už píšu perem (1.A)
Už píšu perem
(1.A)
7. 1. 2020
Vánoční besídka (5.A)
Vánoční besídka
(5.A)
20. 12. 2019
Vánoční diskotéka a nadílka (4.A)
Vánoční diskotéka a nadílka
(4.A)
20. 12. 2019
Vánoční den (3.A)
Vánoční den
(3.A)
20. 12. 2019
Vánoce (2.A)
Vánoce
(2.A)
20. 12. 2019
Vánoce (1.A)
Vánoce
(1.A)
20. 12. 2019
Tvoříme ve Vv a Pč (5.A)
Tvoříme ve Vv a Pč
(5.A)
19. 12. 2019
Keramické vánoční dílničky (3.A)
Keramické vánoční dílničky
(3.A)
19. 12. 2019
Vánoční dílničky (1.A)
Vánoční dílničky
(1.A)
19. 12. 2019
Betlém a brulení (5.A)
Betlém a brulení
(5.A)
18. 12. 2019
Bruslení a betlémy v Třebechovicích p. O. (4.A)
Bruslení a betlémy v Třebechovicích p. O.
(4.A)
18. 12. 2019
Betlémy a bruslení (2.A)
Betlémy a bruslení
(2.A)
18. 12. 2019
Třebechovický betlém a bruslení (1.A)
Třebechovický betlém a bruslení
(1.A)
18. 12. 2019
Vánoční Brno (8. - 9.)
Vánoční Brno
(8. – 9.)
17. 12. 2019
Vánoční výlet (7.A)
Vánoční výlet
(7.A)
17. 12. 2019
Santa Claus (4.A)
Santa Claus
(4.A)
17. 12. 2019
Už píšu perem (1.A)
Už píšu perem
(1.A)
16. 12. 2019
Pyžamový den (5.A)
Pyžamový den
(5.A)
13. 12. 2019
Pyžamový den (1.A)
Pyžamový den
(1.A)
13. 12. 2019
Ekosystém les - opakování (4.A)
Ekosystém les
(4.A)
12. 12. 2019
Naše vánoční vazby (4.A)
Vánoční vazby
(4.A)
10. 12. 2019
Naše rukavičky (4.A)
Naše rukavičky
(4.A)
6. 12. 2019
Mikulášské tvoření (1.A)
Mikulášské tvoření
(1.A)
6. 12. 2019
Herbář listů (4.A)
Herbář listů
(4.A)
5. 12. 2019
Mikuláš, andělé a čerti ve škole
Mikuláš, andělé a čerti ve škole
(1. – 9.)
5. 12. 2019
Mikukášská nadílka (5.A)
Mikukášská nadílka
(5.A)
5. 12. 2019
Mikukášská nadílka (4.A)
Mikukášská nadílka
(4.A)
5. 12. 2019
Mikuláš v naší třídě (3.A)
Mikuláš v naší třídě
(3.A)
5. 12. 2019
Mikulášský den (1.A)
Mikulášský den
(1.A)
5. 12. 2019
Andělské čertohrátky (ŠK)
Andělské čertohrátky
(ŠK)
3. 12. 2019
Baletní představení (1.A)
Baletní představení
(1.A)
2. 12. 2019
Ježci z brambor (4.A)
Ježci z brambor
(4.A)
26. 11. 2019
Učíme se písmeno J, j (1.A)
Učíme se J, j
(1.A)
25. 11. 2019
Exkurze - Hvězdárna Hradec Králové (4.A, 4.B, 5.A)
Exkurze do hvězdárny
(4.A, 4.B, 5.A)
22. 11. 2019
Prší (1.A)
Prší
(1.A)
22. 11. 2019
Pečení koláčů (5.A)
Pečení koláčů
(5.A)
21. 11. 2019
Učíme se písmenko T, t (1.A)
Učíme se T, t
(1.A)
20. 11. 2019
Florbal (8. - 9.)
Florbal
(8. – 9.)
19. 11. 2019
30 let svobody (1. - 5.)
30 let svobody
(1. – 5.)
18. 11. 2019
Anglie (7. - 9.)
Anglie
(7. – 9.)
15. 11. 2019
Hvězdárna Hradec Králové (3.A)
Hvězdárna HK
(3.A)
15. 11. 2019
Hvězdárna a planetárium v HK (2.A)
Hvězdárna HK
(2.A)
15. 11. 2019
Hvězdárna a planetárium v HK (1.A)
Hvězdárna HK
(1.A)
15. 11. 2019
Svatý Martin (1.A)
Svatý Martin
(1.A)
13. 11. 2019
Podzimní stromy, Martin na bílém koni (4.A)
Martin na bílém koni
(4.A)
11. 11. 2019
Loučíme se s podzimem a vítáme zimu (3.A)
Loučíme se s podzimem
(3.A)
11. 11. 2019
SEMIRAMIS - vztahy ve třídě, lektorská dvojice Denča a Lucka (4.A)
Semiramis
(4.A)
11. 11. 2019
Podzimní tvoření (1.A)
Podzimní tvoření
(1.A)
8. 11. 2019
Učíme se písmenko I, i (1.A)
Učíme se I, i
(1.A)
7. 11. 2019
Bobřík informatiky (6.A)
Bobřík informatiky
(6.A)
5. 11. 2019
Učíme se písmenko U, u (1.A)
Učíme se U, u
(1.A)
1. 11. 2019
Projekt - Vznik Československa (4.A)
Vznik Československa
(4.A)
25. 10. 2019
Člověče, nezlob se! (školní klub)
Člověče, nezlob se!
(školní klub)
23. 10. 2019
Učíme se písmenko P, p (1.A)
Učíme se P, p
(1.A)
23. 10. 2019
Stolní tenis (7. - 9.)
Stolní tenis
(7. – 9.)
22. 10. 2019
Pavouci a ježci (4.A)
Pavouci a ježci
(4.A)
22. 10. 2019
Prezentace čtenářských deníků (4.A)
Prezentace čtenářských deníků
(4.A)
21. 10. 2019
Písmeno O, o (1.A)
Písmeno O, o
(1.A)
18. 10. 2019
Sovičky (1.A)
Sovičky
(1.A)
16. 10. 2019
Dýňová světýlka, Naše houby (4.A)
Dýňová světýlka
(4.A)
15. 10. 2019
Písmeno S, s (1.A)
Písmeno S, s
(1.A)
11. 10. 2019
Obíhačka (školní klub)
Obíhačka
(školní klub)
9. 10. 2019
Písmeno E, e (1.A)
Písmeno E, e
(1.A)
9. 10. 2019
Projekt Mezinárodní den zvířat (3.A)
Projekt Mezinárodní den zvířat
(3.A)
4. 10. 2019
Muchomůrky - otisky (4.A)
Muchomůrky
(4.A)
4. 10. 2019
Zahrádkářská výstava (1.A)
Zahrádkářská výstava
(1.A)
4. 10. 2019
Zahrádkářská výstava (4.A)
Zahrádkářská výstava
(4.A)
3. 10. 2019
Ježci (4.A)
Ježci
(4.A)
2. 10. 2019
Písmeno L, l (1.A)
Písmeno L, l
(1.A)
1. 10. 2019
Drakiáda ve Vv (4.A)
Drakiáda ve Vv
(4.A)
27. 9. 2019
Písmeno A, a (1.A)
Písmeno A, a
(1.A)
26. 9. 2019
Adaptační kurz (6.A)
Adaptační kurz
(6.A)
24. 9. 2019
První písmeno M,m (1.A)
První písmeno M,m
(1.A)
23. 9. 2019
Přespolní běh (3. - 9.)
Přespolní běh
(3. – 9.)
20. 9. 2019
Sportovní den (5.A)
Sportovní den
(5.A)
20. 9. 2019
Sportovní den (4.B)
Sportovní den
(4.B)
20. 9. 2019
Sportovní den (4.A)
Sportovní den
(4.A)
20. 9. 2019
Sportovní den (3.A)
Sportovní den
(3.A)
20. 9. 2019
Sportovní den (2.A)
Sportovní den
(2.A)
20. 9. 2019
Sportovní den (1.A)
Sportovní den
(1.A)
20. 9. 2019
Jumppark (8.A, 9.A)
Jumppark
(8.A, 9.A)
18. 9. 2019
Naše ovoce a zelenina (4.A)
Naše ovoce a zelenina
(4.A)
17. 9. 2019
Kočička a klubíčka (1.A)
Kočička a klubíčka
(1.A)
13. 9. 2019
Nadační fond Krtek (1. - 9.)
Nadační fond Krtek
(1. – 9.)
4. 9. 2019
První školní den (1.A)
První školní den
(1.A)
2. 9. 2019
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2020